10.09.2021 Preses klubs 2. daļa

10.09.2021 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Artūrs Zvejsalnieks, Andris Sprūds un Vinets Veldre
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 11. septembris

Teiksiet, sazvērestības teorija! Viss notiek pašplūsma?!!! Bet notiekošie fakti apstiprina pretējo. Tā nav sazvērestības teorija. Un šādu faktu ir ļoti daudz. Ne tikai šeit uzskaitīto.

Avatar
Jānis Spīčs 11. septembris

Pašlaik skan aicinājumi, ka žogs vispār nav jābūvē, bet migranti ir Welcom jāpieņem, jo raugi mes esam demokrāti, liberālisti un citādi orientētie. Katru rītu Latvijas ierēdņu grupiņa dodas uz ASV vēstniecību, lai saņemtu instrukcijas dienas plānam. Pārcentīgie latviešu ierēdņi to cenšas realizēt daudz vairāk kā prasa saimnieki ASV un viņu dolārs. Tāpēc Latvijā ir brīvplūsma LGBT+ un praidam no Rietumiem. Tāpēc tika noplēsts svešas valsts karogs. Tāpēc notiek imitācija ap Austrumu robežas žoga celšanu. Un atskan aicinājumi laist iekšā migrantus no Austrumiem. ASV valdošajām aprindām nav vajadzīga etniska nacionāla Latvijas valsts. Vai stipra ES. Ir vajadzīgs haoss kā Ukrainā.

Avatar
Jānis Spīčs 11. septembris

Citādi orientētais Rinkevičs un Staķis norāva Baltkrievijas karogu un dabūja atpakaļ Latvijai uz kakla migrantu plūsmu no Batjkas puses. Citādi orientētā Golubeva piedalās citādi orientēto saiet un imitē darbībību - it kā būvēšot žogu uz Baltkrievijas robežas. Tos 37 km žoga, kuru piedāvāja kāda firma,. pa šo laiku jau varēja būt uzbūvts. Bet nekā! Notiek birokrātiska grābstīšanās ap neko, bet robežsargiem migrantus jāatvaira ar krūtīm vēl šobaltdien. Par 750 eiro mēnesī. Kā atklājās, žogu uz Austrumu robežas sen vajadzēja uzbūvēt, bet to vienkārši nodzēra. Jeb kā Latvijas ierēdņiem tas arī pienākas, to vienkārši nozaga Bet vainīga ir Kontroles komiteja, kas to atklāja.