Ēķis: Mums Latvija beidzas pie Jēkabpils. Mēs neattīstam pierobežas reģionu

Ēķis: Mums Latvija beidzas pie Jēkabpils. Mēs neattīstam pierobežas reģionu

Viedokli izsaka producents, režisors Andrejs Ēķis.
Ieteikt 10
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 21. septembris

Jau oligarhs Šķēle pateica, ka Latgalē nav jāiegulda neviens santīms, bet latgalieši ir jāiedzen tādā nabadzībā, lai viņi ņem savas kules pār pleciem un dodas pasaulē, bet viņu zemes ir jāpārdod vāciešiem, zviedriem un dāņiem. Tāpat kā to nespējīgo zemes visā Latvijā. Starpība starp mani un tevi, poļitruk, ir tā, ka es spēju redzēt un spriest. Un par tiem aizgājušo laiku notikumiem es stāstu to ko dzirdēju no tiem cilvēkiem, kuri vai nu paši tais notikumos piedalījās, vai arī bija šo notikumu aculiecinieki. Bet tu mani sauc par meli, bet pats savas zināšanas smēlies, no tā, ko tavā galviņā ielika Sārta pamatskolas vienīgajā klasē. Tāpēc mani liberālisti sauc par kremļa lakstīgalu, bet sev ieņēmuši tik izdevīgo patriotu pozīciju. Kolaboranti un konformisti.

av
Andris Vītols 22. septembris

Es Jums pieklajigi pajautaaju –‘’ Tad kāpēc arī Krievijā... tāpat ... kā Latgalē negrib vakcinēties ???’’- … … Latvijaa Juusupraat mafija valda… un slikta attieksme pret latgaliesiem … utt. – taapec NEVAKCINEEJAS. …… … Krievijaa ir atbalsts gan valdiibai, gan Putinam, gan aicina vakcineeties, bet - taapat nevakcineejas. … Luudzu komentaaru PAR SO teemu, nevis par veesturi un globaalo politiku…. … Uz apvainojumiem neatbildu.

Avatar
Jānis Spīčs 21. septembris

Patiesībā Latvijā demokrātijas nav. Latvijā demokrātija ir likvidēta. Jo ar vēlēšanām neko nav iespējams mainīt, lai kā tu te centies pierādīt pretējo. Un arī referendums tautai ir atņemts. It kā likumīgi mafijai kalpojošā saeima nobalsoja par tik augstu referenduma slieksni, ka Latvijā neviens referendums nekad nenotiks. To censties sarīkot, kā to dara ģimenes aizstāvji, Latvijā ir vienkārši naivums. Tas spilgti redzams, ka Satversmes tiesa, kura kalpo mafijai un Viendzimuma laulību ideoloģijai, pat negrib redzēt, ka ar referendumu tautai ir atņemtas Satversmē paredzētās tiesības. Tas arī izskaidro notikumus Latgalē.

Avatar
Jānis Spīčs 21. septembris

Bet patiesībā visi labie ieteikumi tiek izmesti miskastē un lēmumi, kas mums liekas stulbi, patiesībā tiek veikti mafijas interesēs un nauda aizplūst karteļos, farmācijas industrijā, OIKos un daudz kur citur. Un Tauta maksā. no visa pleca. Tu visu laiku skandini ka tauta neprot vēlēt un ievēl tikai nepareizos. Jau 30 gadus tauta ir tik stulba, ka vēlē greizi un nespēj saprast, kāpēc otrā rītā redz, ka ievēlēti visi tie paši mafijas kalpi un līdēji. Tev neliekas, ka vēlēšanu sistēma ir tāda, ka vēli ko gribi, vienmēr ievēlētas mafijai un oligarhiem izdevīgās partijas. Teiciens ko tu te visu laiku skandini, ka "tauta pati ievēlēja, tauta pati tā gribēja" -iznīcināt pati sevi un valsti, ir tavas piesegtās mafijas izdomāts un tiek ņirdzīgi skandināts nu jau 30 gadus.

av
Andris Vītols 22. septembris

Juus rakstiijat –‘’Tu visu laiku skandini ka tauta neprot vēlēt un ievēl tikai nepareizos. Jau 30 gadus tauta ir tik stulba, ka vēlē greizi un nespēj saprast, kāpēc otrā rītā redz, ka ie-vēlēti visi tie paši mafijas kalpi un līdēji. Tev neliekas, ka vēlēšanu sistēma ir tāda, ka vēli ko gribi, vienmēr ievēlētas mafijai un oligarhiem izdevīgās partijas.’’- … … … Taapat es neskandinu –‘’ …, ka "tauta pati ievēlēja, tauta pati tā gribēja"- … … Es rakstu –‘’Kaa balsojam – taa dziivojam’’- … , Tauta pati tā (SLIKTI) negribēja !!! … Daudzi nobalso par neizpildaamiem SOLIJUMIEM vai vienas probleemas risinaajumu, pret OIK, pret ob-ligaato vakcinaaciju, par lielaakaam pensijaam utt. …Pie jebkuras veelesanu sisteemas daudzi balsos PAR KISELA UPEEM…