Ēķis: Mums Latvija beidzas pie Jēkabpils. Mēs neattīstam pierobežas reģionu Komentāri (1-5)
Avatar
Jānis Spīčs 18. septembris

Problēma ar Latgales vakcinēšanu nav vis latviskajā skaidrojumā, ka čangaļi grib atgriezties Krievijā pie Putina, bet gan atdošana atpakaļ par latviešu Rīgas valdības augstprātību, nicinošo un pazemojošo attieksmi pret Latgali un tās iedzīvotājiem. Tagad jūs saņemat atpakaļ par visiem Latgales pazemojuma gadiem. Jūs pārmetat, ka tie čangaļi Krievijas TV vien skatās. Un jums vainīgi čangaļi. Taču pa 30 gadiem nevarēja Latgalē uzbūvēt nevienu TV un Radio torni, lai varētu normāli uztvert Rīgu. Viens nesen nesen esot uzsliets. Tad atbrauciet uz Latgali un pamēģiniet paskatīties TV vai paklausīties radio. Latgale ir zaudējusi pusi savu iedzīvotāju. Galvenokārt jaunatni. Un nevakcinēšanās ir čangaļu atbilde uz latviešu koloniālo politiku Latgalē.

Avatar
Jānis Spīčs 18. septembris

Kādā TV raidījumā Dombrava narcistiski ar izsmieklu pretīgi smīnot teica: "... un tad mēs viņiem (čangaļiem) iedosim darbu!" Un paskatījās uz vēl četriem no NA kuri smīnēja tikpat pretīgi. Man tai brīdī gribējās caur TV ekrānu gāzt Dombravam pa ņirdzīgo purnu tā, lai viņš sajustu čangaļa nicinājumu un naidu pret jums varturiem un Latvijas postītājiem. Kāpēc pārējā Latvija negrib vakcinēties? Man liekas iemesls ir tieši tas pats. Varnešu ciniskā, nicinošā, ņirdzīgā attieksme pret Latvijas vienkāršo cilvēku..

av
Andris Vītols 20. septembris

Kāds tos ''sliktos un labos'' ievēlēja. ... Tik vienkārši.... Un to Dombravu viņi neskatās, tad kāds sakars ar nevakcinēšanos ??? ... ... Un Krievijas TV aicina vakcinēties, pat biežāk kā Latvijas.... Tur Putins cieņā, bet tāpat maz vakcinējas. ... Kāpēc ??? ...

av
Andris Vītols 20. septembris

Latvijā daži vaino Krivijas TV, ja nevakcinējas. .. Krievijā neskatās Latvijas TV un tur esot populārs prezidents. ... Tad kāpēc arī Krievijā... tāpat ... kā Latgalē negrib vakcinēties ??? ... Vienmēr citi vainīgi !!!

Avatar
Jānis Spīčs 21. septembris

Sveiciens Sārta Izcilības centra palīgskolas audzēknim un šeit norīkotajam poļitrukam. Aizstāvi sistēmu un mafiju, kura patiesi valda Latvijā. Tev visi kas kritizē pastāvošo sistēmu ir Valsts ienaidnieki. Latvijā viss iet greizi nevis tāpēc, ka tauta neprot vēlēt, bet gan tāpēc, ka viss kas notiek šai zemē notiek valdošās mafijas interesēs. Un nevis Valsts un cilvēku interesēs. Saskaiti, cik kopā ir visu partiju biedru un piekritēju. Varbūt sanāks kādi 10 000. Tātad visa pārējā tautas daļa saeimā netiek pārstāvēta. Vienmēr brīnies, lai cik gudri nebūtu ieteikumi kā vajadzētu rīkoties un būvēt Valsti, kuluāros tas viss pazūd. Ārā nāk lēmumi, kas samocīti, jocīgi, veselajam saprātam liek nodrebēt. Liekas, ka tik stulba valdība un tikpat stulba tauta, kas to ievēlēja.

Avatar
Jānis Spīčs 21. septembris

Bet patiesībā visi labie ieteikumi tiek izmesti miskastē un lēmumi, kas mums liekas stulbi, patiesībā tiek veikti mafijas interesēs un nauda aizplūst karteļos, farmācijas industrijā, OIKos un daudz kur citur. Un Tauta maksā. no visa pleca. Tu visu laiku skandini ka tauta neprot vēlēt un ievēl tikai nepareizos. Jau 30 gadus tauta ir tik stulba, ka vēlē greizi un nespēj saprast, kāpēc otrā rītā redz, ka ievēlēti visi tie paši mafijas kalpi un līdēji. Tev neliekas, ka vēlēšanu sistēma ir tāda, ka vēli ko gribi, vienmēr ievēlētas mafijai un oligarhiem izdevīgās partijas. Teiciens ko tu te visu laiku skandini, ka "tauta pati ievēlēja, tauta pati tā gribēja" -iznīcināt pati sevi un valsti, ir tavas piesegtās mafijas izdomāts un tiek ņirdzīgi skandināts nu jau 30 gadus.

av
Andris Vītols 22. septembris

Juus rakstiijat –‘’Tu visu laiku skandini ka tauta neprot vēlēt un ievēl tikai nepareizos. Jau 30 gadus tauta ir tik stulba, ka vēlē greizi un nespēj saprast, kāpēc otrā rītā redz, ka ie-vēlēti visi tie paši mafijas kalpi un līdēji. Tev neliekas, ka vēlēšanu sistēma ir tāda, ka vēli ko gribi, vienmēr ievēlētas mafijai un oligarhiem izdevīgās partijas.’’- … … … Taapat es neskandinu –‘’ …, ka "tauta pati ievēlēja, tauta pati tā gribēja"- … … Es rakstu –‘’Kaa balsojam – taa dziivojam’’- … , Tauta pati tā (SLIKTI) negribēja !!! … Daudzi nobalso par neizpildaamiem SOLIJUMIEM vai vienas probleemas risinaajumu, pret OIK, pret ob-ligaato vakcinaaciju, par lielaakaam pensijaam utt. …Pie jebkuras veelesanu sisteemas daudzi balsos PAR KISELA UPEEM…

Avatar
Jānis Spīčs 21. septembris

Patiesībā Latvijā demokrātijas nav. Latvijā demokrātija ir likvidēta. Jo ar vēlēšanām neko nav iespējams mainīt, lai kā tu te centies pierādīt pretējo. Un arī referendums tautai ir atņemts. It kā likumīgi mafijai kalpojošā saeima nobalsoja par tik augstu referenduma slieksni, ka Latvijā neviens referendums nekad nenotiks. To censties sarīkot, kā to dara ģimenes aizstāvji, Latvijā ir vienkārši naivums. Tas spilgti redzams, ka Satversmes tiesa, kura kalpo mafijai un Viendzimuma laulību ideoloģijai, pat negrib redzēt, ka ar referendumu tautai ir atņemtas Satversmē paredzētās tiesības. Tas arī izskaidro notikumus Latgalē.

Avatar
Jānis Spīčs 21. septembris

Jau oligarhs Šķēle pateica, ka Latgalē nav jāiegulda neviens santīms, bet latgalieši ir jāiedzen tādā nabadzībā, lai viņi ņem savas kules pār pleciem un dodas pasaulē, bet viņu zemes ir jāpārdod vāciešiem, zviedriem un dāņiem. Tāpat kā to nespējīgo zemes visā Latvijā. Starpība starp mani un tevi, poļitruk, ir tā, ka es spēju redzēt un spriest. Un par tiem aizgājušo laiku notikumiem es stāstu to ko dzirdēju no tiem cilvēkiem, kuri vai nu paši tais notikumos piedalījās, vai arī bija šo notikumu aculiecinieki. Bet tu mani sauc par meli, bet pats savas zināšanas smēlies, no tā, ko tavā galviņā ielika Sārta pamatskolas vienīgajā klasē. Tāpēc mani liberālisti sauc par kremļa lakstīgalu, bet sev ieņēmuši tik izdevīgo patriotu pozīciju. Kolaboranti un konformisti.

av
Andris Vītols 22. septembris

Es Jums pieklajigi pajautaaju –‘’ Tad kāpēc arī Krievijā... tāpat ... kā Latgalē negrib vakcinēties ???’’- … … Latvijaa Juusupraat mafija valda… un slikta attieksme pret latgaliesiem … utt. – taapec NEVAKCINEEJAS. …… … Krievijaa ir atbalsts gan valdiibai, gan Putinam, gan aicina vakcineeties, bet - taapat nevakcineejas. … Luudzu komentaaru PAR SO teemu, nevis par veesturi un globaalo politiku…. … Uz apvainojumiem neatbildu.