Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 23. aprīlis
23.04.2021 Preses klubs 1. daļa

23.04.2021 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Andris Reizenbergs, Linda Liepiņa un Mārcis Auziņš
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
dv
Diāna Vēvere 2021. gada 24. aprīlis

Valstī viss kārtībā- nu vēža slimnieki kliedz no sāpēm, atsāpināšanas zāles- medikamentus nedod, neraugoties uz radu maksātspēju! Nesaku neko par jaunu un ne tik jaunu ārstu eksperimentiem ar mani! Kaut kāds Auziņš sēž un kaut ko runā.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 23. aprīlis

Gadījums par kuru stāsta Andris, man bija 1:1 veikalā Depo. Pusgada garumā centos nopirkt celtniecības cirkni. Gāju uz DEPO reizes četras. Izdevās tikai 10.04. pēc ĀS atcelšanas.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 23. aprīlis

Kad skolotājai nebūs obligāti jāvakcinējas un viņa pārnesīs Covidu no vienas klases uz otru. Mans mazbērns to atnesīs uz mājām. Uzdāvinās man, manai 86 gadīgajai sievasmātei un visiem pārējiem. Lūk jums cilvēka tiesības, to kroplākajās izpausmēs. Labi, ka ir cilvēks Auziņš, kas kaut ko saprot no fizikas. Bet, ja šī populiste, histēriķe un anarhiste Linda Liepiņa nokļūs nākošajā Saeimā, tad jūs latvieši neesat pelnījuši neko labāku, kā savas Valsts sagrāvi. Arī bez Putina palīdzības.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 23. aprīlis

Un to saku es - KPVL vēlētājs, kurš, ārpus citiem, ievēlēja arī šo sterrrvu!

av
Andris Vitols 2021. gada 24. aprīlis

Labi, ka cilvēki mācās no savām un citu kļūdām... Es nekad neesmu balsojis par JAUNĀKO UN POPULĀRĀKO partiju. Ne par Šķēli, ne Repši, ne Zatlera, ne Kaimiņa partijām PIRMAJĀ reizē. Nevar iepriekš zināt vai tas nav ''vilks jēra ādā'', vai viņi spēj pildīt daļu no apsolītā... utt. ... Otrajā reizē es balsoju par JAUNO LAIKU, jo solījumus tomēr centās pildīt. ... Sarakstā atstāju tikai tos, par kuru godīgumu, kompetenci man nebija šaubu. Dažiem zvanīju, tikos. ... Nekas nav ideāls. Kā balsosim – tā dzīvosim.

av
Andris Vitols 2021. gada 24. aprīlis

Man grūti iztēloties, kāda būtu valdība bez JV ... ... Gobzems būtu premjers, kurš neatzītu ārstu ieteikumus par masku lietošanu. ... L.Liepiņa būtu finanšu ministre ??? Tetovēšanas salonus protams neviens neslēgtu... ... Perevoščikovu protams aizsūtītu... ''pensijā'' utt.