Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 25. aprīlis
Linda Liepiņa: Man nevajag, ka to uzspiež. Ļaujiet man pašai pieņemt lēmumu!

Linda Liepiņa: Man nevajag, ka to uzspiež. Ļaujiet man pašai pieņemt lēmumu!

Komentāru sniedz Linda Liepiņa, uzņēmēja, bijusī Saeimas deputāte.
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
pe
Pēteris E 2021. gada 25. aprīlis

Pilnībā piekrītu

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 25. aprīlis

Antikrists: "Ēdiet augli no šī koka un jūs dzīvosiet mūžīgi! Ēdiet šo augli un jūs būsiet kā viņš! Ēdiet augli un jūs būsiet līdzīgi Dievam! Pīšļi!"

ad
Arvids Dubass 2021. gada 26. aprīlis

Nē, cienītā neļausim, kas vēl nebūs, ja katrs sāks pieņemt savus lēmumus! Anarhijas nebūs!

Avatar
Daina Laudere ex Lāce ....<>< 2021. gada 26. aprīlis

1. Kas Jums teica, ka tās ir sliktas vakcīnas ???? (kāda tante ???) 2. Kāpēc "vecā Eiropa" kaut ko nepareizu izplata ?? ...kas notiek ASV, Meksikā, Indijā, Āfrikā, arī Krievijā.......lasiet ziņas, nevis ar kaimiņu tanti parunājiet..... 3. No gripas gadā Latvijā mirst + ,- 80 cilvēki, no Covid 2020.gadā vairak par 2000 !!! šādas nepatiesās. neloģiskās runas un neprofisionālu cilvēku publiskas sarunas gan vajadzētu ar likumu aizliegt, jo ne visi cilvēki lasa zinātnisku un medicīnisku informāciju, ne visi arī seko ziņām, kas notiek visā pasaulē un dzirdot šādas nepamatotas, personīgas spriedelēšanas tik nepatiesi musināti !!!

Avatar
Daina Laudere ex Lāce ....<>< 2021. gada 26. aprīlis

....bet neviens jau NEUZSPIEŽ !!!....vai tad kāds Jūs aiz rokas kaut kur velk ??? to ko ziņo infektologi, to ko saka zinātnieki un ko informē ārsti.....Tā ir fakta un notikumu informācija !!!.....ja negribiet, neklausieties,nedariet, bet netaisiet šo publisko muļķīgo antiCovid kampaņu un neapdraudiet citus.......Vai patiešām šādi domājošie cilvēki kaut ko sapratīs tikai tad, ja paši saslims ar smagām sekām , vai kad kādi tuvi, mīļi cilvēki nomirs no šīs baisās infekcijas ???!!! Atcerieties taču ebolu, sars, mēri, spāņu gripu utt.......

ab
Arnolds Baltnēģeris 2021. gada 26. aprīlis

Es nekad neesmu vakcinējies ne pret gripu, ne pret ērcēm. Vismaz pāris reizes esmu izslimojis gripu, noņēmis vismaz 10 ērces un nejūtos, ka tās vakcīnas man ko būtu diži mainījušas. Tagad man jālaiž sev organismā kaut kas, no kā var būt šādas un tādas komplikācijas, citādi varbūt nevarēšu aiziet uz ēdnīcu paēst vai uz koncertu, ja valdība tā lems. Bet ar ko es nevakcinējies apdraudu ne sevi, bet citus, ja arī vakcinētie var šo vīrusu saķert un nodot tālāk? Lai vismaz iegādājas visiem normālas iedarbības vakcīnas, nevis savāc to, ko citi met ārā un tik reklamē, cik labas.