Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 27. oktobris
27.10.2020 Preses klubs 2. daļa

27.10.2020 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Jānis Dombrava, Inga Grencberga un Saulvedis Vārpiņš
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. oktobris

Grencbergas kundze, jūs esat ļoti naiva komunisma cēlāja. Entuziaste. Uz kuru pleciem Komunisms noturējās veselus 70 gadus. Paskatīsimies, cik ilgi noturēsies Neoliberālisms.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. oktobris

Teiksiet, bet tas nav par viendzimuma laulībām. Ir gan! Tie ir viena un tā paša koka divi zari (nokaltušie). Grencbergas kundze (un viņai līdzīgās) uzskata, ka tad kad koks būs nokaltis pilnīgi, tas būs tik skaisti. Un nokaltis ir skaistāks nekā zaļojošs. Interesanti šie latviešu Alaines muižas zābaku bučotāji tāpat būtu sajūsmā par viendzimuma laulībām, ja tas nāktu no mongoļiem vai krieviem. Un padomājiet, kāpēc tas nenāk no turienes? Vai ne tāpēc, ka tur cilvēki ir tuvāk reālajai dabai nevis mākslīgajam intelektam. Vai šeit darbojas paralizējošais Wooow kad es sajūtu vēsmas no Rietumeiropas, tad es ģībstu. Bet RietumEiropa ir iegājusi savā pēdējā izmiršanas stadijā.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. oktobris

Un, iespējams, šī prakse ir uz palikšanu. 50% uztvertās informācijas ir ķermeņa valoda, sīkā motorika, skatiens, balss, ‒ tas viss klātienē māca skolēnu, un to nevar realizēt ar 2x3 centimetru lodziņa palīdzību zūmā. Turklāt Latvijā parādījies marksisms - ļeņinisms ar visādām selmām levrencēm priekšgalā. Un tā nav tikai viena konkrēta persona, tā ir vesela paaudze, ko mēs jau pieredzam. Iespējams, ka arī pieredzēsim dziesmu svētkus, kuros neskanēs Raimonds Pauls un Mārtiņš Brauns, bet gan gospeļu kori. Tā ka... par to tuneli runājot: gaisma vēl ir, bet saule sāk rietēt. Kļūst arvien tumšāks, ieskaitot ādas krāsu EU. Iespējams, mēs savu mūžu vēl izdzīvosim pēdējā gaismā. Bet tie saulrieti jau vienmēr vissmukākie.