27.10.2020 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. oktobris

Daiļajai Grecnbergai caur Stendzenieku. Bet ir taču ļautiņi, kuri pilnā nopietnībā atbalsta nelegālo migrāciju, sak, „refugees welcome” (bēgļi laipni gaidīti), sak, nāciet, mīļie, mēs jums vēl paklājiņu izklāsim! Es pat varētu piedot absolūtu ļaunumu, bet stulbumu ir grūti piedot. Stulbums un zābaku bučošana - Latvijas nelaime. Atceries, kā filmā „Purva bridējs” Sutka bučoja zābaku: ar smaidu! Jā, Blaumanis bija ģeniāls latvieša novērtējumā. Nez, vai mūsdienu skolēni zina, ka bija tāds Blaumanis? Neesmu pārliecināts. Tas ir noziedzīgi, ka mācības atkal notiek attālināti.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. oktobris

Un, iespējams, šī prakse ir uz palikšanu. 50% uztvertās informācijas ir ķermeņa valoda, sīkā motorika, skatiens, balss, ‒ tas viss klātienē māca skolēnu, un to nevar realizēt ar 2x3 centimetru lodziņa palīdzību zūmā. Turklāt Latvijā parādījies marksisms - ļeņinisms ar visādām selmām levrencēm priekšgalā. Un tā nav tikai viena konkrēta persona, tā ir vesela paaudze, ko mēs jau pieredzam. Iespējams, ka arī pieredzēsim dziesmu svētkus, kuros neskanēs Raimonds Pauls un Mārtiņš Brauns, bet gan gospeļu kori. Tā ka... par to tuneli runājot: gaisma vēl ir, bet saule sāk rietēt. Kļūst arvien tumšāks, ieskaitot ādas krāsu EU. Iespējams, mēs savu mūžu vēl izdzīvosim pēdējā gaismā. Bet tie saulrieti jau vienmēr vissmukākie.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. oktobris

Teiksiet, bet tas nav par viendzimuma laulībām. Ir gan! Tie ir viena un tā paša koka divi zari (nokaltušie). Grencbergas kundze (un viņai līdzīgās) uzskata, ka tad kad koks būs nokaltis pilnīgi, tas būs tik skaisti. Un nokaltis ir skaistāks nekā zaļojošs. Interesanti šie latviešu Alaines muižas zābaku bučotāji tāpat būtu sajūsmā par viendzimuma laulībām, ja tas nāktu no mongoļiem vai krieviem. Un padomājiet, kāpēc tas nenāk no turienes? Vai ne tāpēc, ka tur cilvēki ir tuvāk reālajai dabai nevis mākslīgajam intelektam. Vai šeit darbojas paralizējošais Wooow kad es sajūtu vēsmas no Rietumeiropas, tad es ģībstu. Bet RietumEiropa ir iegājusi savā pēdējā izmiršanas stadijā.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. oktobris

Grencbergas kundze, jūs esat ļoti naiva komunisma cēlāja. Entuziaste. Uz kuru pleciem Komunisms noturējās veselus 70 gadus. Paskatīsimies, cik ilgi noturēsies Neoliberālisms.