Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 24. novembris
Brantes komentārs Zivtiņam: Jūsu partija mērķtiecīgi grauj mūsu valsts pamatus

Brantes komentārs Zivtiņam: Jūsu partija mērķtiecīgi grauj mūsu valsts pamatus

Diskutē Ieva Brante, juriste, Rīgas Domes deputāte (NA/ LRA), un Edmunds Zivtiņš, bijušais ceļu policijas priekšnieks, partijas "Latvija pirmajā vietā" valdes loceklis.
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
ak
Aigars Kārkliņš 2021. gada 24. novembris

Tagadējās varas partijas, 30 gados pamatus jau ir sagrāvušas...domājot tikai par sevi!

Avatar
Mārīte Graudiņa 2021. gada 24. novembris

Kur jūs dzīvojat,cienītais? Vai tad Šlesers savās daudzajās partijās nebija šo 30 gadu Latvijas izlaupītājs?Kas tad viņu ievēl- mēs paši! Paskatieties,kas grozās (finansē)ap šo partiju- Aleksejs Ledjajevs!Visu cieņu Ievai Brantei! Zivtiņa kungs ir vai nu vnk.naivs vai apmāts, neredzot Šlesera partijas patieso seju! Ja pat tik it kā izglītoti cilvēki kā Zivtiņš neredz politiskās kopsakarības, ko vēl te piebilst.Vienīgi to,ka ,apsūdzot mūsu izglītības sistēmas kvalitāti,viņš neredz,ka pats ir tās kvalitātes upuris!Nedod dievs šādiem tikt pie varas! Attopieties,cilvēki!

av
Andris Vītols 2021. gada 24. novembris

Jūsu piesauktās ''Tagadējās varas partijas'' pie varas ir no 3 līdz kādiem 20 gadiem. ... Varbūt vēlētāji arī domāja ''par sevi'', ja jau tās partijas ievēlēja? ... ... Par kuru partiju Jūs balsojāt ? ... Kāpēc balso un balso par tām ''pamatu grāvēju partijām''??? ... Un Jūs ???

Avatar
Aivars Punka 2021. gada 24. novembris

Pēc tā, ka līdzīgi Hitleram varas partijas un pseidoopozīcija atbalstīja balss tiesību atņemšanu Saeimas deputātiem, ne par vienu no tām nebalsošu un aicināšu to darīt arī citus. Nožēlojami Brantes kundze!

av
Andris Vītols 2021. gada 24. novembris

Vienalga 100 deputātus ievēlēs, ja arī tie būs citi.... Par kuriem tad Jūs ieteiktu balsot? ... ... Kā balsojam - tā dzīvojam !!! .... .... Glābēji drīz nāks - Šlesers, Gobzems, Tavars, Stepaņenko.... .... un tā OIK ''apkarotāja''...., kura tagad ir no Gobzema.... pārgājusi pie Šlesera.... . Piesaukt Hitleru nav pamata, jo nevienam mandāts nav atņemts....

Avatar
Lauris Bočs 2021. gada 24. novembris

Koalīcija pieņem "tukšo solījumu likumus", izplata viltus ziņas par obligātumu u.c. lietām, kā arī bezprecedenta veidā aizliedz ievēlētiem deputātiem strādāt, bet, lūk, Šlesers ir demokrātiski tiesiskas valsts grāvējs. Citi cilvēki tiešām dzīvo alternatīvās dimensijās.

av
Andris Vītols 2021. gada 24. novembris

Kāpēc Jūs gribat deputātiem dot ''atlaides'' ??? ... Tad var turpināt ar ''citām atlaidēm''. ... piemēram vadīt auto bez ... tiesībām... vai ar 1 (vienu) ''deputāta'' promili... utt.