23.11.2021 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-6)
Avatar
Jānis Spīčs 24. novembris

Dāmiņ! Ļoti gribētu, lai tu piedzīvotu tādus laikus, kad cilvēki novērsīsies no tevis un norādīs uz tevi kā uz spitālīgo.

Avatar
Jānis Spīčs 24. novembris

Milzīgais kalpa pārākums. Draudzēties ar okupantiem, kuri ar demokrātijas lozungu grib sagrābt visu pasauli šodien ir izdevīgi un liels gods. Pazvanīja no vēstniecības un mēs izpildām. Kādas tur vairs kopīgās Latvijas intereses var būt! Draudzēties ar uzspiesto pederastiju ir pats lielākais gods. Dāmītei vajadzētu izglītoties un palasīt Bībeli. Vismaz Jāņa Atklāsmes grāmatu. Tur šis laiks ir aprakstīts ar visskarbāko patiesību. Bet mēs esam putekļi vējā. Bet to nesaprotam, jo esam diži progresīvi. Izpildītāj tautiņa, kurus izmanto un pēc tam gaudosim vēl gadsimtu, ka mūs okupēja. No somiem jau nemācīsimies, jo mēs esam maza, bet lepna tauta.

av
Andris Vītols 24. novembris

Jāni ! ... Par ko tad balsot ? Vai par kārtējo Šlesera partiju un Stepaņenko kā prezidenti ??? ... Jūs atbalstījāt vakcināciju, tad jau drīzāk Jūs par kādu citu partiju ? ... Tad par kuru labāk??? ... Ja neiesim balsot, tad ievēlēs ''to dāmīti'', kura Jums nepatīk.... ....

Avatar
Jānis Spīčs 25. novembris

Tātad es balsošu par Šleseru! Varbūt, tikai es to nezinu. Tavējo cietpaurainajā un kokainajā loģikā es visu laiku balsoju par Saskaņu vai varbūt par Krievu Savienību un esmu Krievijas spiegs. Taču dzīve ir pārsteigumu pilna. Es nekad neesmu balsojis par šīm partijām!!! Un visus 30 gadus balsoju par latviskajām labējo partijā. Par Šķēli tikai aklajā pirmajā reizē. Pēc tam sapratu, kas viņš ir. Tātad es nebalsoju par Šleseru arī toreiz. Tu kā papagailis atkārto katrā savā biorobota tekstā, ka visa nelaime ir tā, ka tauta neprot balsot. Tas ir: Жираф большой eму видней, kā Visocka dziesmā. Par to esmu daudzkārt rakstījis, bet līdz tevis tas nav aizgājis, vai arī pēc ieņemamā amata nedrīkst aiziet.

av
Andris Vītols 26. novembris

Lūdzu nevajag man pierakstīt to, ko neteicu.... Es tikai pajautāju, jo Jūs tomēr sekojat Latvijas politikai, jums ir viedoklis. ... Nekas nav ideāls, katrai vēlēšanu sistēmai ir savi plusi un mīnusi. ... Es parasti nebalsoju par kārtējo ''glābēju'' partiju pirmajā reizē. ... Ja tā partija izrādās sakarīga, tad nākošajā reizē dažreiz balsoju (kādus 80% no saraksta svītrojot). ... Par tautu. ... Tauta grib to labāko, tāpēc partijas sola ''kīseļa upes'', sola to – KO GRIB DZIRDĒT. ... Daudzi arī nobalso par neizpildāmiem solījumiem, sabalsojot vairāksolītājus, nevis par kompetentiem un godīgiem kandidātiem nobalso. ... Latvijai bīstama ir cilvēku muļķība, nevis vēlēšanu sistēma. ... Jāmācās !!!

Avatar
Jānis Spīčs 25. novembris

Tas ir valdošās mafijas tās, kuru mēs publiski neredzam, izdomājums. Pēc neirolingvistiskās programmēšanas principa, vaino pretinieku visos nāves grēkos un viņš salūzīs. Pašlaik skatos seriālu Алхимик. Эликсир Фауста. Un tur attēlotie čekisti ir Copy Paste kā jūs un tavējie. Tāpēc es pilnīgi piekrītu Zivtiņa kungam, ka šī vēlēšanu sistēma ir izsmelta un izkurtējusi. (un labi, ka viņam pietika drosmes atbildēt tai lapsiņai viltniecei, kura vicina NATO karodziņu un aicina uz karu ar Krievija savas konformistes dabas dēļ). Kur novedusi mūsu vēlēšanu sistēma mēs visi redzam. Izpostījusi Latviju. Un tā ir jāmaina pašos pamatos. Jo cilvēkiem jābalso par nepazīstamiem kandidātiem (sarakstiem). Tālāk uz vēlēšanām aiziet labi ja 51%.

av
Andris Vītols 26. novembris

Jūs rakstījāt -”... cilvēkiem jābalso par nepazīstamiem kandidātiem (sarakstiem).''- ... ... Ja cilvēks domā ar GALVU , tad nebalso '' par nepazīstamiem kandidātiem''. ... Pirms vēlēšanām var savlaicīgi iepazīties ar CV katram kandidātam, var arī piezvanīt... satikt tos kandidātus. ... Par tādiem NEVAJAG balsot, kuri izvairās no atbildēm, kuri nespēj paskaidrot, kā viņi mācēs izpildīt solīto. ... Par pazīstamiem blēžiem arī nav jābalso. .. ja arī viņu partija sola mainīt vēlēšnu sistēmu nākotnē, vai sola ''atcelt'' vīrusu un vakcinēšanas prasību vairākās nozarēs... Vai tad Zivtiņš nav tajā blēža Šlesera partijā, kura krāpās, sodu nesamaksāja, bet tagad startē ar citu nosaukumu...

Avatar
Jānis Spīčs 25. novembris

Tātad Saeimā iekļūst partijas, kuru sastāvā pats lielākais ir labi, ja 2000 biedru. Tātad Saeima pārstāv labi ja kādas 5% Latvijas iedzīvotāju intereses. Vēl ņemot vērā, ka visu nosaka Labējās partijas, kas pilnīgi pakļaujas zvanam no vēstniecības un ierēdniecības bonzām, tad var teikt, ka pašreizējā politiskā sistēma darbojas labi ja kādu 0,1% ļaužu interesēs. Arī referendumu mums neredzēt kā horizontu, jo pat neizglītotais saprot, ka 150 000 balsis savākt Latvija 2 reizes nekad neizdosies. Mafija un viņas NATO kurtizānes smīn apmierināti. Zivtiņa kungam novēlu, kaut nu viņam izdotos!!! Taču kas notiek ar tiem, kas lec uz ecēšām. “Borgia” Sovanarolu sadedzināja, pēc nežēlīgas spīdzināšanas.

Avatar
Jānis Spīčs 25. novembris

Adamsons iesēdināts par brīva cilvēka runu, jo neticu, ka viņš ir tāds muļķis, ka pīsies ar Krievijas spiegiem. Bet mūsu okupantu pakalpiņi tā grib. Tāpēc Zivtiņa kungam novēlu, lai nebūtu jāizbrien šie inspirētie liberālfašisma murgi. Un dziļā ticībā, ka Latvijai brīvība un patiesa demokrātija, nevis uzspiests liberālisms, vēl atnāks.

Avatar
Jānis Spīčs 25. novembris

Un pats, pirmo reizi mūžā diezin vai iešu uz vēlēšanām. Redzot ko šī Sistēma ir izdarījusi ar Latvijas valsti, par kuru, kad es sēdēju uz barikādēm, man bija, nu ļoti rožainas ilūzijas.