Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 18. jūnijs
18.06.2021 Preses klubs 2. daļa

18.06.2021 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Guntis Veits, Elīna Treija un Saulvedis Vārpiņš
Ieteikt 8
Pievienot komentāru
Avatar
Ainars Mateuss 2021. gada 22. jūnijs

Bet saima vienīgo Jāni kurš nebaidījās par šo sērgu runāt atklāti izdeva pelēko kardinālu ķēdes suņiem lai novērstu Latvijas cilvēku uzmanību no patiesām briesmām kuras mums tied gatavotas.

Avatar
Ainars Mateuss 2021. gada 21. jūnijs

Latvijā augstākā vara ir tiesai izņēmot likumu, savukārt likumdevējs ir Saima kura apstprina amatā tiesnešus, tajā skaitā satversmes tiesas tiesnešus. Pēc juridiskās heirarhijas visaugstāk ir Stversme, tad likumi, starptautiskie līgumi un pašvaldību saistošie noteikumu. Tas kas notie tiesu varas sistēmā nekā savādāk , kā par patvaļu nosaukt nevar.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 21. jūnijs

... Pēc juridiskās heirarhijas visaugstāk ir Stversme... Satversme, jā! Visaugstākā! Nevis Satversmes tiesa, kuras locekļi ir dažādi LGBT un Nemomarksisti liberālisti, kuri izkropļo Satversmi pēc šodienas Eiropas konjunktūras pieprasījuma, tā, ka mūsu Satversme pārvēršas par kaut kādas Rietumu LGBT sektas esošo noteikumu piedēkli. Varbūt jāmācās atšķirt Satversmi no tās atmaksātajiem interpretētājiem, kuri sagrābuši varu un visu skaidro pēc savas liberlās sapratnes. Kāpēc ST nerūpējas par to, ka tautai ir atņemts referendums. Cik tas ir Orveliski? Par to klusums. Jo LGBT ir jautājums, kas jārisina ar referenduma palīdzību, nevis Pro liberāli marksistisko tulkojumu. Komunismu mēs jau cēlām. Nu negribētos atkakl celt LGBT vlsti.

Avatar
Ainars Mateuss 2021. gada 22. jūnijs

Tieši tā - Satversme, un Osipovas kundzes interpretācija par tajā noteiktajām tiesību normām nav likums kurš saimai būtu jāņem vērā.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 21. jūnijs

Rietumiem tādas Latvijas Valsts nemaz nevajag. Viņiem vajag teritoriju, kuras iedzīvotāji ir paklausīgi viņiem. Neveido savu ekonomiku. Ar LGBT politikas ieviešanu cilvēki kļūst gļēvi un ir tikai Rietumu noieta tirgus un placdarms cīņai ar Krieviju. Mūsu politiķi praktiski ir likvidējuši Latvijas ekonomiku. Tagad jau runā, ka pensiju fondu vajagot izlaupīt, jo valstij nav naudas. Bet patiesībā visus ienākuma avotus bezprāši un lišķiģie pielīdēji politiķi paši likvidēja, lai tikai iztaptu Rietumiem un parādītu, re, mēs latvieši ejam pirmajās rindās karā pret Krieviju. Ar politiķu gļēvu atbalstu Latvijā arī tiek ieviesta LGBT likumdošana.