18.06.2021 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-6)
gd
Gundega Deksne 19. jūnijs

Malači, Latvieši, ka neklusējat!! ..un tos "kangarus", kad "vid. latvietis attapsies.. ar s ū d a dakšu, ar sūda dakšu!!..

Avatar
Jānis Spīčs 21. jūnijs

Ungārija aizliedza savās skolās un bērnudārzos geju un LGBT propagandu bērniem. Nu tiek izsvītrota no demokrātisko valstu saraksta. Latvieši laiž kaut kadus izvirtušus večus un vecenes savos bērnudārzos, lai tie izplatītu LGBT propagandu un mācītu bērniem aplamas sexuālas kroplības. Un latvieši to pieņem klusēdami. Kaut gan pašu Kriminālkodekss nosaka, ka bērnus nedrīkst iztaujat bez vecāku klātbūtnes. Latviešu mātes un tēvi kā trusīši žaņaudzējčūskas priekšā satinguši. Kāpēc latvieši to visu pieņem klusējot? Vai mums ir tik daudz bērnu, ka varam atļauties kādu daļu uzdāvināt LGBT izvirtušajiem viņus izmantot. Vai latviešiem mūžsenais veselais saprāts vairs nedarbojas? Paldies Elīnai, kavismaz runā skaļi. Bet abi vīrieši? Veits kaut ko gļēvi murmulē.

Avatar
Jānis Spīčs 21. jūnijs

Saulvedis arī. Izskatas, ka pašu sludinātajā demokrātiskajā Latvijā cilvēki jau baidas atklāti un skaļi runāt. Līdz Orvila 1984. gadam jau esam nonākuši. Extrēmistiskā un agresīvā Satversmes tiesa izkropļo un izvaro Satversmi kā vien grib. ST pārvērtusies par augstāko Varas orgānu valstī. Viņi patvaļigi maina likumdošanu, kurā nostiprina LGBT varu Latvijā un pārņem varu pār mūsu bērniem. Bet tas jau ir VALSTS APVĒRSUMS. Kāpēc DD Ādamsonu paņēma pie dziesmas apsūdzot sadarbību ar Krieviju, bet šos LGBT, kuri Latvijas Valstī jau sāk rīkoties kā savā kabatā, pildīdasmi NeoMarksistisko liberālistu idealoģiju, kas pilnīgi sagrauj Latvijas Valsti no iekšienes. Te DD ir bezspēcīgi, jo, raugi, tas tiek inspirēts no Rietumiem.

Avatar
Jānis Spīčs 21. jūnijs

Rietumiem tādas Latvijas Valsts nemaz nevajag. Viņiem vajag teritoriju, kuras iedzīvotāji ir paklausīgi viņiem. Neveido savu ekonomiku. Ar LGBT politikas ieviešanu cilvēki kļūst gļēvi un ir tikai Rietumu noieta tirgus un placdarms cīņai ar Krieviju. Mūsu politiķi praktiski ir likvidējuši Latvijas ekonomiku. Tagad jau runā, ka pensiju fondu vajagot izlaupīt, jo valstij nav naudas. Bet patiesībā visus ienākuma avotus bezprāši un lišķiģie pielīdēji politiķi paši likvidēja, lai tikai iztaptu Rietumiem un parādītu, re, mēs latvieši ejam pirmajās rindās karā pret Krieviju. Ar politiķu gļēvu atbalstu Latvijā arī tiek ieviesta LGBT likumdošana.

Avatar
Ainars Mateuss 21. jūnijs

Latvijā augstākā vara ir tiesai izņēmot likumu, savukārt likumdevējs ir Saima kura apstprina amatā tiesnešus, tajā skaitā satversmes tiesas tiesnešus. Pēc juridiskās heirarhijas visaugstāk ir Stversme, tad likumi, starptautiskie līgumi un pašvaldību saistošie noteikumu. Tas kas notie tiesu varas sistēmā nekā savādāk , kā par patvaļu nosaukt nevar.

Avatar
Jānis Spīčs 21. jūnijs

... Pēc juridiskās heirarhijas visaugstāk ir Stversme... Satversme, jā! Visaugstākā! Nevis Satversmes tiesa, kuras locekļi ir dažādi LGBT un Nemomarksisti liberālisti, kuri izkropļo Satversmi pēc šodienas Eiropas konjunktūras pieprasījuma, tā, ka mūsu Satversme pārvēršas par kaut kādas Rietumu LGBT sektas esošo noteikumu piedēkli. Varbūt jāmācās atšķirt Satversmi no tās atmaksātajiem interpretētājiem, kuri sagrābuši varu un visu skaidro pēc savas liberlās sapratnes. Kāpēc ST nerūpējas par to, ka tautai ir atņemts referendums. Cik tas ir Orveliski? Par to klusums. Jo LGBT ir jautājums, kas jārisina ar referenduma palīdzību, nevis Pro liberāli marksistisko tulkojumu. Komunismu mēs jau cēlām. Nu negribētos atkakl celt LGBT vlsti.

Avatar
Ainars Mateuss 22. jūnijs

Tieši tā - Satversme, un Osipovas kundzes interpretācija par tajā noteiktajām tiesību normām nav likums kurš saimai būtu jāņem vērā.

Avatar
Ainars Mateuss 22. jūnijs

Bet saima vienīgo Jāni kurš nebaidījās par šo sērgu runāt atklāti izdeva pelēko kardinālu ķēdes suņiem lai novērstu Latvijas cilvēku uzmanību no patiesām briesmām kuras mums tied gatavotas.