Ziņas RigaTV24 Digitālais ceļvedis 2021. gada 7. novembris
07.11.2021 Digitālais ceļvedis 2. daļa

07.11.2021 Digitālais ceļvedis 2. daļa

Pagājis jau pusotrs gads pandēmijas zīmē. Šīs laiks bija par virzītājspēks ikvienam attīstīt digitālās prasmes un veidot savu virtuālo klātbūtni internetā. Cikla #DIGITĀLAISCEĻVEDIS raidījumā „DIGITALIZĀCIJA: kā pārdot internetā ar digitālo mārketingu?“ atskatīsimies uz galvenajiem ieguvumiem un kļūdām, kā arī skaidrosim kā pārdot internetā ar digitālo mārketingu.

Diskusijā piedālās: Maija Rieksta – Riekstiņa (kosmētikas zīmola VEGAN FOX dibinātājā un vadītāja), Kārlis Smiltens (CUBE digitālais stratēģis), Deniss Ševeļovs (BSMS mārketinga direktors), Valdis Vaišļa (SWEDBANK naudas pārvaldības daļas vadītājs).

Ciklu #DIGITĀLAISCEĻVEDIS veido Latvijas Informācijas tehnoloģijas klasteris, sagaidot Eiropas Digitālās inovācijas centra izveidi Latvijā. Eiropas Digitālās invovācijas centra mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu digitālo attīstību Latvijā, stiprinot uzņēmuma ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem. Digitālās attīstības gids Latvijas uzņēmumiem: www.dih.lv.

Raidījums sagatavots projekta „Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana“ ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1./16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Ieteikt