Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 5. marts
05.03.2021 Preses klubs 3. daļa

05.03.2021 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Raimonds Elbakjans, Ringolds Balodis un Edgars Tavars
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2021. gada 6. marts

Edgars Tavars jau lielāks demagogs par Gobzemu. Gobzemu vēl var klausīties, bet Tavaru klausoties paliek nelabi. Klintsons arī maļ un maļ vienu un to pašu - būtu paklausījies sevi. Raidījuma mērķis noķengāt valdību, bet īpaši Kariņu....

av
Andris Vītols 2021. gada 7. marts

Lasīju, ka Krievijas TV kanālam liek maksāt sodu par nepatiesu viedokli, paskaidrojumu saistībā ar Covid-19. Daudz vairāk muļķību, nepatiesību par to Covid-19 tematiku es varēju dzirdēt TV-24. Vai tas pieļaujams Latvijas TV kanālā (vienā no pieciem, kuri ir bez maksas, kurus var redzēt 99% skatītāju 3 reizes dienā). Vai tā ''bezmaksas'' apraide netiek apmaksāta no budžeta??? Beidziet ņemties ar tiem krievu kanāliem, kurus nevarat reāli ietekmēt, kuri nav bezmaksas apraidē.... TV ''uzraugi'', es Jums prasu VAI TV-24 izplatītais saturs ATBILST... LV LIKUMU PRASĪBĀM.

Avatar
Zeltīte Vanaga (Neilande) 2021. gada 9. marts

Vairāk sevi noķengāt un padarīt par apsmieklu, kā to ar sevi ir izdarījis pats Kariņš, diez vai ir iespējams!

Avatar
Zeltīte Vanaga (Neilande) 2021. gada 9. marts

Trīs, - nē četri- tukši muldētāji- pilnīgi bezjēdzīgs raidījums!

Avatar
Arvids Dubass 2021. gada 6. marts

Vienkārši šausmīga ētera pārraide! Kā var tā melot? Klintsons pats kā žurnālists izplata nepatiesu info, sakot ka martā neesot vakcīnu, kaut ziņas pats būtu palasījis. Tavaram tikai viens mērķis, nomelnot visu ko dara citi, tik šausmīgi gribas atgriezties pie lemšanas koalīcijā. Viens tur bija daudz maz adekvāts viesis, tas jauneklis! Vispār par tādu dezinformācijas izplatīšanu, vadītājam kā minimums būtu 50% no algas nost par marta mēnesi! .....tādus tukšus salmus kūla, ka riebīgi klausīties.