Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 17. februāris
17.02.2021 Preses klubs 2. daļa

17.02.2021 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Mārtiņš Kanters, Atis Zakatistovs un Uldis Biķis
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
ao
Arturs Ozols 2021. gada 17. februāris

Raidījuma vadītājam kārtējās grūtības noskaidrot Labklājības ministrijā cik Latvijā ir šobrīd oficiāli fiksētu trūcīgo , noskaidrot cik ir bērnu kuriem pienāktos šī izmaksa . Grūti uzzināt cik Rīgā ir zupas virtuvju un cik porcijas dienā tajās izsniedz . Ir jau arī cits aspekts . Lūdzot uz raidījumu cilvēkus kuru mēneša ienākumi nekad nav zemāki par 2,5 - 3,5 tūkstošiem eiro ,bet daži ir pat miljonāru sarakstā , nav iespējams iegūt patieso ainu ,kas notiek .

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 17. februāris

Nabagos ir par daudz, visiem nepietiks. Nedosim nevienam. Kur palika nauda? Šķēles laikā uzplauka latviešu ofšori Kaimanu salās. Jau desmitiem gadu tiek runāts par nodokļu proporcionālu maksāšanu. Un atkal atskan lobija balss. Bagātos ir tik maz, ka ienākumi no Progresīvā nodokļa būšot 0,000. Rezultātā! Ak tad tā! Nu tad mums bagāto nodoklis nav vajadzīgs.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 17. februāris

Ļoti piekrītu, ka Valstij vajag katram Latvijas bērnam iedot 500 eiro vienreizēju pabalstu. Un apturēt propagandu, ka tā ir helihopteru nauda. Tikai jāskatās vai 30 gadīgs jauneklis, kurš visu savu dzīvi nodzīvojis pie mātes, nevienu dienu nav strādājis un tikai sēdējis datorā ir bērns kuram pienākas nauda. Taču jau atkal atskan tipiski latviskas balsis. No vienas puses labi. Bet tomēr varbūt ne visiem. Bet varbūt ne visu. Utt. utp. Un tālāk seko TIPISKI IERĒDNIECISKI LATVISKI. Līdz ar to nebūtu jādod nevienam. Kur liks naudu, kas domāta speciāli Covid krīzei? Atkal tipiski latviski. Iebāzīs savās kabatās. Kā tas jau daudzkārt ir bijis Latvijas Valstī. Nāk atmiņā pie Šķēles. Tika izvirzīts priekšlikums nabadzīgajiem iedot kaut kādus tur pabalstus. Atkal atradās, kas pateica.