20.05.2020 Preses klubs 2. daļa

20.05.2020 Preses klubs 2. daļa 3

Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

20. maijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Valdis Mežajevs 21. maijs

Vai ir iespējams ko mainīt. Tikai teorētiski. Mums nav vairs spēku, kas to varētu darīt. Jo cilvēki, kas te kaut ko varētu mainīt, jau ir dabūti projām no Valsts. Bet Latvijas Valstij lojālie cilvēki jau sen ir nozūmēti, pazemoti un izsmieti. Tie ir prom vai galvu necels. Pensionāri revolūciju neuztaisīs. Bet viņus nokaus pēdējos. Jā, pareizi tika pateikts. Latvieti, neko nedarīsi! To izdarīs citi, bet diezin vai tev tas patiks!

Avatar
Valdis Mežajevs 21. maijs

Šovakar šim raidījumam tiešām Bravo. Skaļi tika pateikts tas ko mēs, lielākā tautas daļa, sapratām jau visus 30 gadus. Kas notiek Latvijā?!!! Netika runāts tikai par mafiju kas tandēmā ar milzīgo ierēdņu parazītu armiju saēd šo Valsti. Paskatieties Krievijas seriālus "Ņevskij", bet vēl labāk "Šef" un tad jūs sapratīsiet, kas notiek mūsu valstī. Vienkārši Krievija ir milzīga, bet mēs sīki. Lai kā mēs esam runājuši par ES, bet patiesībā pie mums viss iet Krievijas pēdās. Bet, lai cilvēki dzīvotu nezināšanā un tumsonībā notiek cīņa par Krievijas TV programmu aizliegšanu, iestāstot, ka no turienes nākot melnā propaganda. Mums Latvijas Valsti pārvalda nevis Saeima un Valdība, bet gan Bratva. Un lielā ierēdņu armija ir tikai rīks viņu rokās.

Avatar
Māris Dinbirs 21. maijs

Bravo, Borovkov! Par auditu Valsts pārvaldē. Tieši un tikai tā. Vispirms, tēlaini sakot, visus izdzīt no darba, tad aicināt atpakaļ un pajautāt, ko Tu dari, ar ko Tu īsti nodarbojies? Problēma tik tā, ka nav pie varas tādi politiķi, kas iztīrītu Valsts pārvaldi no laiski veģetējošiem liekēžiem un nekaunīgiem parazītiem.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: