Zveja: Valdība tikai tēlo, ka viņiem interesē cilvēku labklājība Komentāri (1-4)
Avatar
Arnis Kalniņš 21. maijs

Vajadzētu vīriešiem lūgt noņemt galvassegu telpās...

Avatar
Valdis Mežajevs 21. maijs

Tie, kas grib novērst uzmanību no galvenās tēmas uz nebūtisko, meklē tekstā komatu kļūdas un atraduši kliedz pilnā balsī. Lejiņ, vai nu tu esi idiots, vai šeit iesēdināts mafijas kalps un liberālistu ķēdes sunītis.

Avatar
Valdis Mežajevs 21. maijs

Lejiņ! Tava valsts tiek saēsta. Vai tu to neredzi?

Avatar
Valdis Mežajevs 21. maijs

Un pie visatļautības pieradinātā liberālā jaunatne, kas savu mūžu ir pavadījuši tusiņos, kāsīša vilkšanā, sexā un narkotikās, šodien knapi var kājas pavilkt. Sēd internetā un nozākā tos, kas vēl mēģina kaut ko darīt Valsts un tautas glābšanā.

Avatar
Imants Lībeks 22. maijs

Paldies vīri,vienreiz dzirdēju atklatu, patiesu valodu no jums, pšanuarasti tur tiek savākti savējie un mafijas darboņi vai tie, kuri viņus slavē, jo ceriņonkulim tadi patīk...mums visiem sirds ir pilna ar šo bardaku, ar mafijas bezatbildību, visatļautību, raušanu, meliem...VIŅIEM NEKASNERŪP, tikai ar mutēm, tēlošanu, skaistiem, uzspēlētiem smaidiem...

ik
ingars krembergs 24. maijs

Super pateikts,man patīk.Šai stulbajai tautai patīk rupjš seks,lai jau dabū ko pelnījuši.Vienkārši tracina šās valsts tauta.Tāpēc mēs esam kur mēs esam un tas ir mūsu nopelns,ka mums taisa uz galvas un mēs izliekamies,ka viss ir super un labi.

Avatar
Arnolds Baltnēģeris 22. maijs

It kā minēja, ka jādomā, par ko balsot. Manuprāt, šo punktu var izlaist, jo vienalga kurš tur tiek, visi agri vai vēlu pār vienu kārti metami. Lai vai kā censtos vēlēšanās nobalsot par kādu konkrētu indivīdu, kas it kā raisa uzticību, beigās vai nu sanāk, ka šim citādi domājošam cilvēkam partijas biedri ātri palīdz mainīt domu virzienu, vai tāds no partijas vispār tiek izdzīvots ārā vai aiziet pats. Patiesībā tajā bedrē ar nosaukumu Saeima iestājusies tāda pret tautu vienaldzīga rutīna, ka vienīgais risinājums bez maz vai kā senos laikos ieņemt iestādi ar dakšām, akmeņiem un mietiem, tad varbūt nedaudz sabītos un sāktu vairāk domāt.