Diskusijas RigaTV24 Rītdienas ES 2021. gada 9. novembris
“Latvija ir ļoti labās pozīcijās!” Eksperts skaidro, kādā jomā varam būt lepni par sasniegto!

“Latvija ir ļoti labās pozīcijās!” Eksperts skaidro, kādā jomā varam būt lepni par sasniegto!

Ja vēl pirms pāris gadiem katra darba diena klātienē nebija nekas īpašs, tad Covid-19 pandēmijas dēļ liela daļa uzņēmumu pieņēmuši lēmumu par attālināto darbu. Tam būtisks palīgs ir dažādi digitālie risinājumi, kas ikdienā kalpo kā labs palīgs ne vien katram uzņēmumā nodarbinātajam, bet arī klientiem.

“Mēs varam runāt par dažādu biznesa procesu automatizāciju, piemēram, grāmatvedības jautājumiem,” raksturojot, kādi digitālie risinājumi tiek izmantoti uzņēmumos Latvijā, TV24 raidījumā “RītdienasES” norādīja starptautiskā biznesa attīstības vadītājs uzņēmumā “Tilde” Kaspars Kauliņš”.

“Šādai programmai jābūt katrā uzņēmumā. Daudzi uzņēmumi atsakās no papīra līgumiem un rēķiniem. Otra lieta ir komunikācija. Tas notiek gan viedtālruņos, gan citos komunikācijas kanālos. Tāpat digitāli tiek meklēti dažādu ražošanas ciklu pārvaldības risinājumi,” uzsver speciālists.

Viņš arī norāda, ka, piemēram, ražošanā Latvija kopumā var lepoties ar informācijas tehnoloģiju jomām. “Latvija ir ļoti labās pozīcijās.”


Raidījumu “Rītdienas ES” TV24 skaties katru pirmdienas vakaru 20.00.
Ieteikt