Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 12. februāris
Levits rosina ierobežot ES valodās neražotu TV programmu piedāvājumu

Levits rosina ierobežot ES valodās neražotu TV programmu piedāvājumu

Valsts prezidents Egils Levits rosina ierobežot ES valodās neražotu TV programmu piedāvājumu. Diskutē žurnāliste, "I'MPERFEKT" izdevēja Inga Gorbunova, 13. Saeimas deputāts Daniels Pavļuts (Attīstībai/Par!) un Valkas novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.
Ieteikt 2
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2020. gada 13. februāris

Par ES savienības valodās neveidotu TV programmu aprites ierobežošanu. Pirms ierobežot, vajag tomēr dziļāku analīzi par problēmas CĒLOŅIEM. Vispirms tās ES TV programmas netiek tulkotas latviešu valodā, bet pagaidām latviešu vairākums tās ES valodas labi nepārzin, lai skatītos.... Veikalos piedāvā to, ko pērk, bet TV rāda tās programmas, kuras vairāk skatās.... Vēl ''cilvēks parastais'' pieradis pie tām ''kotletēm'' (krievu šoviem, filmām). Vai aizliedzot ''kotletes'' kāds sāks ēst ''ES hamburgerus'' ?. Maksās vairāk, bet skatīsies to ko grib. Nav Latvijai tādu resursu, lai apturētu KRIEVIJAS ''GEBELSU'' PROPAGANDAS rādīšanu LV teritorijā.... LTV jāveido raidījumi, kuros tos melus un propagandu atmaskotu !!!

av
Andris Vītols 2020. gada 13. februāris

Es skatos tos SOLOVJOVA un citus propagandas šovus. Šīs pārraides manu VALSTSGRIBU tikai stiprina..... Šie ''ŠOVI'' ir augstā līmenī, Gebelsam būtu ko pamācīties..... Eiropā šos ''šovus'' neskatās, tāpēc īsti nesaprot tos procesus KRIEVIJĀ ( dzīvo ilūzijās, kā pirms simt gadiem ...). Krievijā tāpat viss turpināsies, vai mēs tās TV pārraides Latvijā aizliegsim vai nē .... Var (kā strausi ?) ierakt galvu smiltīs un neskatīties ko SLIKTIE RUNĀ, bet vai tas ir gudri ? ..... T.Ždanokas, J.Stepaņenko atbalstītāju skaitu tāda aizliegšana būtiski nemazinātu (savējie SAVĒJOS skatīsies internetā utt....).