Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 25. novembris
Bērziņš: Varam atlaist Saeimu, bet ko darīsim tālāk?

Bērziņš: Varam atlaist Saeimu, bet ko darīsim tālāk?

Ekonomists Gundars Bērziņš, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns, par rosinājumu atstādināt Saeimu.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Vija Loze 2019. gada 25. novembris

Izsvilptais nelatvietis taisās mācīt mani, kā dzīvot un, kādai ir jābūt manai zemei? Pieradis rīkot šovus ar latviešu sievietēm un zombet cilvēkus. Vēmiens nāk uz viņu skatīties. Trekni nobarotie nekad nesapratīs tos, kuri aiz borta un, kuriem ir smagi dzīvot šinī valstī.

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 25. novembris

Cik no pagājušās Saeimas tika padzīti vecie deputāti ? Tāpat padzīsim vēl !!! Tādā veida mēs atbrīvosimies no tautai netīkamiem deputātiem un iznīcināsim šo, komunistu izveidoto sistēmu, kura darbojas jau 30 gadus !!! Cik daudzi jau Saeimā vienkārši guļ n tos 10 gadus. Vai tad, tikai viņi drīkst būt deputāti, mums vairāk cilvēk nav ??? Ir daudz tīrāki, spējīgāki un godīgāki cilvēki. Visa Latvija ir karteļos, shēmās un korupcijā tīta tikai deputātu dēļ. Visi tie daudzie tūkstoši, kuri parakstās ir auni un nejēgas ??? Tauta nedrīkst darboties savas zemes pārvaldīšanā. Neviens nedrīkst sodīt izredzētos par likumu nepildīšanu, par kaitējumiem valstij ??? Viens jautājums - Kāpēc paliekam arvien mazāk savā zemē, kāpēc tā nav prioritāte ????!!!!

av
Andris Vītols 2019. gada 25. novembris

Var saprast Jūsu sāpi. Jūs vēlaties pozitīvas pārmaiņas Latvijā - tā man šķiet. Jūsu norādītās problēmas nevar noliegt. Man ir pašam pieredze ar tiesāšanos ar Tieslietu ministriju (valsti) - lidz SATVERSMES tiesai. Sistēma uzvarēja, jo sistēma jau sākusi darboties kā ''JAUNĀ LV NOMENKLATŪRA'', kur aizstāv savējo pārkāpumus. Tajā sistēmā nestrādā nekādi komunisti, bet tie, kuri varbūt bija pionieri... Nav galvenais ..padzī SAEIMU, , bet ievēlēt tādus, kuri grib un VAR lietas mainīt uz labu... Ievēlot kārtējos populistus būs tikai sliktāk..., izglītotie neģēļi tikai priecāsies... Palasiet E.Levita ''VALSTSGRIBA'', Satversmi...utt.

Avatar
Almārs Ozoliņš 2019. gada 25. novembris

Bērziņ-kungs! Ievēlēsim CITU Saeimu! Vai tad tāpēc, ka tagad Saeimā ir iekļuvuši, teiksim saudzīgi, ne visai kompetenti ļaudis, viņus nevajadzētu no turienes padzīt???