Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 22. novembris
22.11.2019 Preses klubs 2. daļa

22.11.2019 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Sandijs Semjonovs, Hosams Abu Meri un Gundars Bērziņš
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Vija Loze 2019. gada 25. novembris

Melotības melnais kā vienmēr melo, kurš tad nepazīst melotības shēmas un melus. Bērziņam arī ieteiktu paklusēt un neizteikt izredzēto viedokli, bet vairāk ieklausītos tautas balsī, kā tauta dzīvo un jūtas šinī valstī. Cik cilvēku izbraukuši, cik bankrotējuši un likvidēti mazie un vidējie uzņēmumi. Valsts aparāts zeļ, plaukst un paplašinās, kaut arī dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, tur visiem klusums, tur tikai palielina naudu, viņiem nav jācieš. Turpiniet karināt makaronus, izredzētie. Melnais jau nav mediķis, viņš ir svešķermenis, viņš ir miljonārs, viņam pie pakaļas, kas notiek valstī.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 22. novembris

Žoga vāvere, paklusē. Tik saprātīgas runas ir kā atsvaidzinājums pēc vakardienas Zariņa un Zvejsalnieka Saskaņas un oligarhu advokātu kantora. Un pilnīgi dabīgi, ka vajag iedot trūkties jaunajai saeimai. Lai akli nepakļaujas vecajiem vēžiem un, labi pārdomā katru teikumu ko runā, un katru savu rīcību, pirms dara. Bet atlaist saeimu, kura visiem ir iedevusi tik daudz, nerēķinoties, ka Latvija ir izzagta kā tukšs kolhoza šķūnis, to var prasīt tikai ar revolucionāra sirdsapziņu un tukšām smadzenēm. Jo, ja nebūtu tās ZZS pagrūstās cūkas, tā balsojuma, tad šī gada budžets būtu apmierinājis visus. Tad jau vajadzētu padzīt tos 36 000, kuri jau ir nobalsojuši, jo viņi taču arī ievēlēja šo saeimu.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 23. novembris

Pirmkārt, Jāni, Jūs neesat īpaši pieklājīgs! Da labi, draudziņ- apmātais, apskati, kas tika noņemts piesaistei pie minimālās algas! Tas nu nekādi neatbilst runām par nevienlīdzības mazināšanu... Ja nav ko darīt, nemētājies ar apvainojumiem, pastudē dokumentus! Kas attiecas uz viedokļiem- mums katram ir savs un tas nebūt nenozīmē, ka viens no tiem varētu būt absolūti pareizais. Demokrātija nozīmē- arī atbildība- nu tas manā izpratnē.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 22. novembris

Perfekta manipulācija! G. Bērziņš ir tas cilvēks, kurš gribēja kļūt par rektoru? Neapskaužu LU! Cik sapratu, diskusija veltīta pret kādu no partijām. Loģiski, Viņķeli neievēlēja! Bet- visi raidījuma klienti- pret parakstu vākšanu! Labi dzīvo klienti!!!