Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 10. decembris
10.12.2020 Preses klubs 1. daļa

10.12.2020 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Olafs Pulks, Evija Papule un Arno Jundze
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
Avatar
Ivars Alksnis 2020. gada 11. decembris

Ir lietas, kas ir infektoloģijas klasika un tās masveidā neievēro - infekcijas ierobežošana tās perēkļos. Kritēriji var būt, PCR tests, ožas tests, tomogrāfija. ........ Maskas nēsāšana ir pietiekami niansēm bagāts jautājums; tas ir piemērs kā mainās nostādnes laika gaitā, kā obligātais un pareizais mainās gandrīz uz pretējo. Latvijā ir intelektuālismā (pamatotas, šaurā ceļa kā Čerčilam) deficīts vai kolapss.

Avatar
Ivars Alksnis 2020. gada 11. decembris

Obligātais un pareizais mainās gandrīz uz pretējo. Tādā situācijā cenzūra gan pandēmijas, gan vēl vismaz divās aktuālās tēmās ikdienas atnes un turpinās atmest Pandēmija bija viens no prognozētiem pasaules ekonomikas riskiem un tā kā jaunā saslimšana sevi arvien no jauna atklāj un vienmēr atklājās jaunas nianses tam kā katrs var sevi pasargāk, kā katram jāuzmanās (atbilstošā vietā atbilstoši nēsājot un citā vietā nenēsājot masku, piemēram). Kopumā mums katram un sabiedrībai ir jākļūst mobilizētākiem un mobilākiem savos syereotipos, mums ir jābūt konkrētos praktiskos jautājumos vispārēji pratīgiem un disciplinētiem ... citādi ...... meklēju vārdus ....paši labi zināt. Mēs te baudām tikai virosimfonijas 1. daļu. Uvertīru pavasarī Latvijas publika draudzīgi izsvilpa.

Avatar
Maija Romanova 2020. gada 11. decembris

Tas bija ļoti dīvaini, ka Arno par panikas cēlājiem nosauca indivīdus, kuri sociālajos tīklos neatbalsta sacelto paniku par pandēmiju. Hmmm.