10.12.2020 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-7)
dv
Diāna Vēvere 2020. gada 10. decembris

Tēmas neinteresē. Piemēram, par izglītību nekas nav aktuāli uz šo brīdi. Šai jomā aktuāli- kad Valsts sāks pildīt savus kādreiz pieņemtos likumus- pedagogu atalgojums, studentu kredītu atmaksa u.c. Tā kā LV nepilda savas uzņemtās saistības pret iedzīvotājiem, man UZSPĻAUT šiem varnešiem.

Avatar
Roberts Kabanovs 2020. gada 10. decembris

Draugi! Jūs mācat mūs nēsāt maskas, bet paši studijā sēžat bez, tajā pašā laikā mums darbā jānēsā. Kur loģika!? Dabiski mēs vārāmies un neticam visam šim.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 10. decembris

Papule! Vai mūsu sabiedrībā var pieņemt saskaņotu lēmumu. Tikko lēmums tiks pieņemts tā 50% brēks, ka tās ir muļķības, otra puse, ka sen jau tā vajadzēja - pavasarī. Un beigās vēl pāri palikušie, zālītes nopīpējušies brīvības cīnītāji dosies uz Komjaunatnes krastmalu demonstrēt savu hiperaktivitātes un uzmanības deficīta sindromu.

Avatar
Inārs Drieks 2020. gada 10. decembris

Diezgan ilgs laiks pagāja, kamēr kāds atšķīra kvadrātkilometrus no kvadrātmetriem. Matemātikas analfabēti. Skolas divnieku karaļi.

Avatar
Maija Romanova 2020. gada 11. decembris

Tas bija ļoti dīvaini, ka Arno par panikas cēlājiem nosauca indivīdus, kuri sociālajos tīklos neatbalsta sacelto paniku par pandēmiju. Hmmm.

Avatar
Ivars Alksnis 2020. gada 11. decembris

Obligātais un pareizais mainās gandrīz uz pretējo. Tādā situācijā cenzūra gan pandēmijas, gan vēl vismaz divās aktuālās tēmās ikdienas atnes un turpinās atmest Pandēmija bija viens no prognozētiem pasaules ekonomikas riskiem un tā kā jaunā saslimšana sevi arvien no jauna atklāj un vienmēr atklājās jaunas nianses tam kā katrs var sevi pasargāk, kā katram jāuzmanās (atbilstošā vietā atbilstoši nēsājot un citā vietā nenēsājot masku, piemēram). Kopumā mums katram un sabiedrībai ir jākļūst mobilizētākiem un mobilākiem savos syereotipos, mums ir jābūt konkrētos praktiskos jautājumos vispārēji pratīgiem un disciplinētiem ... citādi ...... meklēju vārdus ....paši labi zināt. Mēs te baudām tikai virosimfonijas 1. daļu. Uvertīru pavasarī Latvijas publika draudzīgi izsvilpa.

Avatar
Ivars Alksnis 2020. gada 11. decembris

Ir lietas, kas ir infektoloģijas klasika un tās masveidā neievēro - infekcijas ierobežošana tās perēkļos. Kritēriji var būt, PCR tests, ožas tests, tomogrāfija. ........ Maskas nēsāšana ir pietiekami niansēm bagāts jautājums; tas ir piemērs kā mainās nostādnes laika gaitā, kā obligātais un pareizais mainās gandrīz uz pretējo. Latvijā ir intelektuālismā (pamatotas, šaurā ceļa kā Čerčilam) deficīts vai kolapss.