Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 21. marts
21.03.2019 Preses klubs 2. daļa

21.03.2019 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Arnis Krauze, Inese Vaidere un Andris Skride
Ieteikt 11
Pievienot komentāru
gg
gints gints 2019. gada 23. marts

Ja es turpmāk skatīšos šo jukušo kundzi,vai man kas nepielips?

gg
gints gints 2019. gada 24. marts

Kur tad šī sieva bija 2008jā,kad visu RD rullēja Birks.bija tak zem tā vīriņa pārnestā un tiešā veidā....??Vai tik Bekhems nav bijis jau pirms 2008gada??Kur šī balamute bija kad Ekonomikas ministram kamparam ,bija par Miķelsonu jāatbild kuru ar maisu galvā no kabineta izveda,un kā tur ar Magoni,ko matīss vienotībā 3dienas atpakaļ iestājies puika piesedza???/Par straujumu un āboltiņas saltomartalle vispār klusēju,Vienotība,jaunā vienotība,par,jūs esat Latvijas nelaime.

av
Andris Vītols 2019. gada 25. marts

Gan L.Bemhens, gan Miķelsons amatos nokļuva pirms Vienotības un Jaunā Laika. Daudzi personāži no NA un citām bijušajām partijām Rīgas domē - ''uzsūcās'' tajā varas partijā ''JEDINAJA RIGA'', pie Ušakova. Viņiem kopīgas intereses un īsta saskaņa, lai noturētu varu un savus amatus . Opozīcija nav vienota un pietiekami kompetenta, lai pārņemtu varu...

av
Andris Vītols 2019. gada 25. marts

Jūs labi ievērojāt, ka daži Vienotības politiķi slikti strādāja. Saprātīgs vēlētājs mācījās, un daudzus neievēlēja, tā veidojot labāku komandu. Ir arī vēlētāji, kuri negrib vai nespēj saprast, kas pašiem vajadzīgs, kuras partijas, kuri politiķi ir spējīgi solīto pildīt. Savēl grigules, ždanokas, klaunus visādus, bet vainīgi vienalga citi.....Un ko A.Mamikins, Grigule darīja, lai Maximā šņabis ...labāks???

gg
gints gints 2019. gada 24. marts

Pērkamais ēķis nelaiž pievienot komentāru....

xa
XTV.LV Administrācija 2019. gada 28. marts

Labdien! Visi komentāri, kas atbilst portāla lietošanas noteikumiem, tiek publicēti. Ja saskaraties ar problēmām komentāru pievienošanas laikā, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu support@xtv.lv. Paldies!