21.03.2019 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-7)
Avatar
алик Стаканович 2019. gada 21. marts

Kā demokrātiskā valstī kāds uzdrošinājās Jurkānam ļaut runāt, paust savu viedokli, turklāt angļu valodā? Nekavējoties jāliek cietumā, kaut vai vecajā, kamēr jaunais nav uzcelts! Kas iedrošinās paust viedokli, kurš krasi atšķiras no valdošās kliķes propagandas? Sabiedrībai jāsaprot, ka tā vairs nav vārda brīvības izpausme, jo nesakrīt ar oficiālo, āmīšu ieteikto, varas pārstāvju pozīciju!

av
Andris Vītols 2019. gada 22. marts

Kur to interviju var izlasīt , lai vērtētu pēc būtības ? To būtu jāparāda Latvijas skatītājiem, tāpat kā T.Ždanokas, A.Mamikina u.c. ''latvijiešu'' intervijas Krievijas telekanāliem. Latvijas TV viņi mēdz stāstīt citus stāstus- pēc vajadzības, sasniedzamā mērķa pirms vēlēšanām.

av
Andris Vītols 2019. gada 21. marts

Nekas ar Jurkānu nav noticis. Pirms nokļuva pie varas, viņš ruņāja to, ko latvieši gribēja dzirdēt. Atrodiet ''LABVAKAR'' arhīvu, paklausieties ar kādu amerikas latviešu akcentu runāja J.Jurkāns. Man jau tad par viņa slēptiem mērķiem nebija šaubu..., bet tā laika deputāti uzķērās uz Jurkāna makšķeres.

av
Andris Vītols 2019. gada 21. marts

Pirms ES vēlēšanām nevis aizliegt Solovjova u.c. Krievijas kanālus, bet tur rādītās pārraides ar T.Ždanokas, A.Mamikina u.c.kandidātu dalību rādīt visos Latvijas TV kanālos (var pievienot tulkojumu un komentārus). Nekādu Latvijas mazbudžeta filmu - tikai krievu propagandu (ar komentāru, lai tiešām ''pielec'', ka JĀIET VĒLĒT).

gg
gints gints 2019. gada 23. marts

Ja es turpmāk skatīšos šo jukušo kundzi,vai man kas nepielips?

gg
gints gints 2019. gada 23. marts

Apāc ku šī sieviņa ir smieklīga,davai tiekamies rīt 10.00,es tev parādišu kāda ir starpība kafijai no Austrijas veikala un no Maximas,tāpat šņabi, zobupastu un citas lietas......,es nezinu ko tu ar tiem slovākiem un slovēņiem pa naktīm dari........

gg
gints gints 2019. gada 24. marts

Pērkamais ēķis nelaiž pievienot komentāru....

xa
XTV.LV Administrācija 2019. gada 28. marts

Labdien! Visi komentāri, kas atbilst portāla lietošanas noteikumiem, tiek publicēti. Ja saskaraties ar problēmām komentāru pievienošanas laikā, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu support@xtv.lv. Paldies!

gg
gints gints 2019. gada 24. marts

Kur tad šī sieva bija 2008jā,kad visu RD rullēja Birks.bija tak zem tā vīriņa pārnestā un tiešā veidā....??Vai tik Bekhems nav bijis jau pirms 2008gada??Kur šī balamute bija kad Ekonomikas ministram kamparam ,bija par Miķelsonu jāatbild kuru ar maisu galvā no kabineta izveda,un kā tur ar Magoni,ko matīss vienotībā 3dienas atpakaļ iestājies puika piesedza???/Par straujumu un āboltiņas saltomartalle vispār klusēju,Vienotība,jaunā vienotība,par,jūs esat Latvijas nelaime.

av
Andris Vītols 2019. gada 25. marts

Gan L.Bemhens, gan Miķelsons amatos nokļuva pirms Vienotības un Jaunā Laika. Daudzi personāži no NA un citām bijušajām partijām Rīgas domē - ''uzsūcās'' tajā varas partijā ''JEDINAJA RIGA'', pie Ušakova. Viņiem kopīgas intereses un īsta saskaņa, lai noturētu varu un savus amatus . Opozīcija nav vienota un pietiekami kompetenta, lai pārņemtu varu...

av
Andris Vītols 2019. gada 25. marts

Jūs labi ievērojāt, ka daži Vienotības politiķi slikti strādāja. Saprātīgs vēlētājs mācījās, un daudzus neievēlēja, tā veidojot labāku komandu. Ir arī vēlētāji, kuri negrib vai nespēj saprast, kas pašiem vajadzīgs, kuras partijas, kuri politiķi ir spējīgi solīto pildīt. Savēl grigules, ždanokas, klaunus visādus, bet vainīgi vienalga citi.....Un ko A.Mamikins, Grigule darīja, lai Maximā šņabis ...labāks???