Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 24. janvāris
Zaļais: Tā vietā, lai deputāti domātu par pilsoņiem, redzama klaja nekompetence un amatu dalīšana

Zaļais: Tā vietā, lai deputāti domātu par pilsoņiem, redzama klaja nekompetence un amatu dalīšana

Ar viedokli dalās Kristaps Zaļais, Laurenču sākumskolas direktors, RSU docētājs.
Ieteikt 5

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2020. gada 25. janvāris

Kristaps Zaļais teica -''Mēs gribam redzēt kompetentus cilvēkus...''. Es arī gribu redzēt ne tikai kompetentus, bet arī godīgus deputātus. Tos ''nekompetentos viņus'' - ievēlējām - ''MĒS - labie un gudrie'' .....Kādus MĒS (labie un pareizie) ievēlējām - TĀDI VIŅI IR !!! Tā klajā ''amatu dalīšana'' notiek atbilstoši deputātu kompetencei un godaprātam. K.Zaļais stājaties partijā, lai pēc ievēlēšanas varētu ...visu laiku domāt par pilsoņiem. Vai Jūs amatus nedalītu klaji, bet kaut kā ''slepeni''. Ja gribam redzēt kompetentus deputātus, ...tad tādi arī jāievēl.... Tas ir loti grūts uzdevums, tāpēc labi, ja lielākā daļa deputātu tomēr spēj pieņemt sakarīgus lēmumus.

av
Antons Visgudrākais 2020. gada 24. janvāris

Kā pieriebies tas Purnis- cilvēks tikš...irsējs-lozungs. Kāda demokrātija?! Ar smadzeņu skalošanu un klajiem meliem "apjāj" iedzīvotājus, un tad deklarē: demokrātija. Kāda demokrātija, godīgs cilvēks nemaz ar savām idejām nevar izspiesties cauri tai "grīdai" (ne griestiem), kuru nostiprinājuši ar naudu un masu informācijas līdzekļu okupēšanu svešu varu intereses un esošā "elite".

av
Andris Vītols 2020. gada 25. janvāris

- Jūs rakstījāt -'' Kāda demokrātija, godīgs cilvēks nemaz ar savām idejām nevar izspiesties cauri tai "grīdai"... GODĪGAIS cilvēk, kādas tad ir JŪSU IDEJAS ? .... Vajag tās savas idejas uzrakstīt šeit, vai nosūtīt deputātiem, pieteikties uz tikšanos utt. Es zinu, ka tajos PSRS laikos nevarēja brīvi izteikties, nerunājot par TĀ LAIKA ELITES kritizēšanu. Tagad Jums atkal slikti, jo visi var viens otram ''skalot smadzenes'', otru rupji apsaukāt.... ''gudri'' izlaižot ''D'' burtu. Es Antonam ''Visgudrākajam'' nepiekrītu, izskatās pēc INTERFRONTES TROĻĻA.

av
Antons Visgudrākais 2020. gada 27. janvāris

Izskatās, ka interfronti pārstāvat Jūs. Cik ērti Jums bija paņemt teikuma pirmo daļu bez pamatojuma otrajā daļā? Uz priekšu, demagoga kungs...

av
Andris Vītols 2020. gada 27. janvāris

Tas par to INTERFRONTI bija mana provokācija, atbildot uz Jūsu aizskarošo ''uzbraucienu'' raidījuma viesim, nevis viņa izteiktajiem viedokļiem (manuprāt anonīmo aizskārumu). Protams demokrātija tiek diskreditēta, ja -'' Ar smadzeņu skalošanu un klajiem meliem "apjāj" iedzīvotājus....''.... Lai to ''smadzeņu skalošanu'' mazinātu, pašiem pilsoņiem jāfinansā partijas, jāaizliedz tv un vides reklāma. Jāizglīto vēlētāji...., lai spēj filtrēt melus...tukšus apsolījumus...... Vai ir labāki varianti ???

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: