Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 15. februāris
15.02.2021 Preses klubs 3. daļa

15.02.2021 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Ivo Kiršblats, Māris Rēvalds un Aigars Bikše
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Zeltīte Vanaga (Neilande) 2021. gada 17. februāris

Un kolobracionists Rēvalds tiešam bija nožēlojams, censdamies pielīst visiem, kuriem tas priekš viņa varētu būt noderīgi!

Avatar
Zeltīte Vanaga (Neilande) 2021. gada 17. februāris

Lielisks raidījums, piekrītu Gintam! Pie CERIŅA lielākoties ciemojas interesantaki, drosmīgaki cilvēki ar savu viedokli un prasmi to formulēt.Kiršblats pateica to, ko tautas saprātīgā daļa zina, vai vismaz nojauš. Ko nozīmē mūsu idiotiskajā politkorektuma laikmetā ŽĪDU nosaukt par ŽĪDU! Piekrītu arī, ka sapratām,ka valsts amatpersonam jāprot angļu valoda, bet nevienam nebija ienācis prātā, ka likumā jāieraksta arī, ka šīm personām normālā līmenī jāprot latviešu valoda! Tad nu ar Kariņu aplauzāmies. Pērles, kuras šis amerikanis izmet, ir nepārspējamas! Vakar vēl Juhņēvičai vērsis bija ,,jāņem uz ragiem,,. Par nožēlojamo latviešu valodu un nespēju sakarīgi noformulēt nevienu teikumu pat nerunāšu. Cieņa un pateicība par svaiga gaisa malku IVO KIRŠBLATAM!

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 17. februāris

Jā! arī es biju patīkami šokēts par Kiršblata kunga sacīto. Pat paskatījos kas viņš tāds ir. Citādi tas kolaboracionisms un konformisms un politkorektums kā putra bez sāls, kuru ēd gadiem.

gg
gints gints 2021. gada 16. februāris

Ui, ku labs....Kiršblats labi norūca,brīnišķīgi ja biežāk būtu aicināti cilvēki,kas nekautrējas saukt lietas savos vārdos.Uz rēvaldu kauns skatīties,cilvēks stāv uz pakaļkājām jebkuras valdības pārstāvju priekšā,nācās reiz redzēt,kā šis uz Blaumaņa ielas pie studijas 24 durvīm vītaroja ar Čakšu ( kad vēl Čakša bija zaļa). Par naudas izmaksu bērniem viedoklis vispār bomba,līdzīgs vēl dažiem pārtikušiem dīkdieņiem no valsts pārvaldes,nevajagot redz dot,bet piemaksāt pa dažiem desmit eirām mēnesī.Incanti,ja reivaldam bērni būtu jābaro un jāapčubina pa 30 eur mēnesī,jo algas un darba vnk nav?