Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 19. decembris
Bite: Stāsts par to, ka mums ir bezdarbnieki, ir fikcija

Bite: Stāsts par to, ka mums ir bezdarbnieki, ir fikcija

Darbaspēks Latvijā izsmelts: alga 1050 eiro, bet nav, kas strādā. Komentē uzņēmējs Andris Bite, "Karavela" valdes loceklis.
Ieteikt 13
Pievienot komentāru
Avatar
John Wagner 2019. gada 20. decembris

Cik var dirst šie zinošie "darba devēji" prastu demagoģiju... Aizbrauc vispirms uz to Beļģiju Vāciju Nīderlandi un pāklāj tur gultas un podus! Nauda 3reiz lielākā! Dzīvoklis lētāks neka Rīgas hrusčovkā, un pilns socialais nodrošinājums! Apdrošināšana normāla! Pie ārsta pa brīvu! Un pilna sociālā pakete pēc nostrādāta gada. Ko var dirst šie Nezinīšu Pilsētas varoņi! Demagoģija nekas vairāk. Jau taa neko nemaksā. Bet vēl fantazē, redz, ja būtu vairāk strādnieku, varētu maksāt vēl mazāk... Super! Da kaut izputetu visa šitā nodokļu sistēma ačgārnā un viņu uzņēmumi!

mm
mario mario 2019. gada 19. decembris

Sakarīga saruna un prieks, ka runā par fiktīvajiem bezdarbniekiem. Es labprāt no Ziepniekkalna uz Mangaļsalu jomā, kur jaunībā strādāju. Es jauns, man 47 tikai, ko darīt?

Avatar
Andriewsz Latvia 2019. gada 19. decembris

Šim kungam ieteiktu kādu mēnesi nopietni pastrādāt ""Karavella"" uzņēmumā pašam !!Protams arī saņemot to algu ko reāli saņem strādnieki, kas ražo produkciju "Karavellā"" vai ari zināma kā"'Kaija""! Pastrādās ar ledusaukstām zivīm, arī tikko atkausētajām no noliktavas - tad jautājumu vairs nebūs !! Nemaksā tur reāli to nosaukto summu( 1050 eur) algā, nemuļķojiet cilvēkus !

eo
Edmunds Ozols 2019. gada 19. decembris

...pie pašreizejām izmaksām par1000 EBREJIEM,lai strādā FIRMENIS pats.Vēl reklāmas(darba)piedāvā konkurēt spējīgu atalgojumu 800 ebreju uz papīra.Darbs sākas sešos,beidzās divdesmitos.JĀBRAUC ar mašīnu un jābūt par krāvēju bet MUĻĶU,VĒL,ir daudz.Kamēr tādi būs uz lielākām algām NECERIET.