Ziņas RigaTV24 Digitālais ceļvedis 2021. gada 14. februāris
14.02.2021 Digitālais ceļvedis

14.02.2021 Digitālais ceļvedis

Jau kopš neatkarības atgūšanas Latvijas meža nozare ir Latvijas tautsaimniecības balsts, nodrošinot 20% Latvijas preču eksporta, 30% apstrādes rūpniecības, kā arī veidojot 5-6% no iekšzemes kopprodukta.
Mēdz teikt “koks ir visur”, jo mūsu ikdienā koku var atrast jebkur. Cikla #DIGITĀLAISCEĻVEDIS raidījuma tēma “Digitalizācija: koks un tehnoloģijas”, skaidrojot kā pievienot kokam vērtību, kā digitalizācija var palīdzēt, īpaši mazajam un vidējam uzņēmumam.

Diskusijā piedalās: Ieva Erele (latvijas Kokrūpniecības Federācijas izpilddirektora vietniece), Madara Melne (SIA “CatchSmart” līdzīpašniece, stratēģiskās attīstības direktore, Valdis Krauklis (SIA “Bolderāja Serviss” valdes loceklis), Artūrs Naglis (SIA “Kvist Industries” projektu vadītājs).

Ciklu #DIGITĀLAISCEĻVEDIS veido Latvijas Informāciju tehnoloģiju klasteris, sagaidot Eiropas Digitālās inovācijas centra izveidi Latvijā. Eiropas Digitālās inovācijas centra mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu digitālo attīstību Latvijā, stiprinot uzņēmumu ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem.

Raidījums sagatavots projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1./16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Ieteikt