27.05.2021 Preses klubs 2. daļa

27.05.2021 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Jānis Ozols, Renāte Punka un Otto Ozols
Ieteikt 16
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 27. maijs

...un te parādās kaut kāds tur... Šis liecina par Otto nenobriedušo prātu. (Tāpat kā to, kuri norāva karogus). Otto ir viduskolnieks ideālists, entuziasts, kurš sagrautu pasauli, jo tur tālumā, aiz okeāna Otto redz Ziemeļu demokrātijas Zvaigzni. Tas, ka to vada slepkava Baidens, tas Otto ir vienalga. Un Visi tās vadītāji pēc Rūzvelta ir slepkavas. Tas Absolūti nav nekas. Priekš komjaunieša ideālista Otto Ļaunuma impērija atrodas uz Austrumiem no mums. Tā viņam to teica. Latvieši kā tauta atrodas dēla attīstības līmenī - tā viedākais no latviešiem Viesturs Rudzītis. Bet pravieši savā zemē netiek cienīti. Kāds to teica jau ļoti sen Jaunajā derībā.

Avatar
Jānis Spīčs 31. maijs

Latvieši atkārto savu IIWW kara kļūdu, kad pakļaujoties pašpārvaldes pielīšanas politikai karā tika ierauta visa latviešu tauta. Lūk te arī ir visa esošā atslēga. Bet par to atriebšanos un brīvības cīņām Volhovas purvos ir jūsu propagandas skaists izdomājums. Latvieši neatkārtojiet atkal savas kļūdas. Neejiet savu kara politisko propagandistu pavadā. Paši, it īpaši jaunatne par to dārgi samaksās! Kā tas jau bija IWW!!!

Avatar
Jānis Spīčs 31. maijs

Lūdzu nepielieto pret mani savas Izcilības centra pretīgo propagandas paņēmienu, ka visi kas neatbalsta pašreizējo NATO kara propagandu apvaino un pazemo daudzcietušo latviešu tautu un ir Kremļa palīgi un personīgi no Putina saņem koka rubļus katru mēnesi. Tā ir jūsējo sārta izcilības centra propaganda un vēlme pazemot oponentu. Gribu tikai pateikt, ka Latvijā pašlaik notiek ļoti spēcīga NATO kara propaganda, kas virzīta pret Krieviju un latviešu NATO slavinātāji tai ļoti aktīvi piedalās. Mani jūs neapmānīsiet, ka tā ir cīņa par demokrātiju un pret cara režīmu. Tā ir, sagraut Krieviju un Transatlantiskajam kompānijām sagrābt Sibīrijas zemes un vēl piekļūt pie Ķīnas no šīs puses.

av
Andris Vītols 1. jūnijs

Ja Jūs nepiekrītat manam viedoklim, tad gaidiet savu versiju par to tēmu. ... Nestrādāju nekādos centros, partijās utt. ... necenšos Jūs piemānīt (Jūsu teiktais). ... Es nekad nerakstīju, ka Jūs saņemtu " koka rubļus " un citas Jūs aizskarošas muļķības. ... Secīgi - nevajag man pierakstīt to , ko neesmu teicis. ... Ja rakstu, ka ZEME nav plakana, tas nenozīmē, ka esmu NATO centra propagandists. ... Es tā domāju - tik vienkārši !!!