27.05.2021 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-8)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 27. maijs

...un te parādās kaut kāds tur... Šis liecina par Otto nenobriedušo prātu. (Tāpat kā to, kuri norāva karogus). Otto ir viduskolnieks ideālists, entuziasts, kurš sagrautu pasauli, jo tur tālumā, aiz okeāna Otto redz Ziemeļu demokrātijas Zvaigzni. Tas, ka to vada slepkava Baidens, tas Otto ir vienalga. Un Visi tās vadītāji pēc Rūzvelta ir slepkavas. Tas Absolūti nav nekas. Priekš komjaunieša ideālista Otto Ļaunuma impērija atrodas uz Austrumiem no mums. Tā viņam to teica. Latvieši kā tauta atrodas dēla attīstības līmenī - tā viedākais no latviešiem Viesturs Rudzītis. Bet pravieši savā zemē netiek cienīti. Kāds to teica jau ļoti sen Jaunajā derībā.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 27. maijs

Kāpēc netiek izdots Starptautisks orderis pret ASV un to līderiem miesniekiem par Tuvo austrumu iebombardēšanu akmens laikmetā? Vai pār liberālista Otto vaidziņiem noritēja kaut viena liberālistiska asariņa par Irākas noslepkavotajiem mierīgajiem iedzīvotājiem, kuri vēl šodien guļ zem sagrauto pilsētu drupām. Aprēķināts, ka ap 1, 9 miljoniem. Vai Otto tā ir tikai statistika? Par citiem nemaz nerunājot. ASV demokrātiju piesmej ar katru karu kuru viņi uzsāk. ES tikai norij kurkuli, bet latviešu liberālisti entuziasti skrien bučot okupantu tanku kāpurķēdes. ASV šodien ir tas pats kas senajos laikos Romas impērija, kas ar savu bruņotajām dzelzs kohortām samaļ vienu neatkarīgu valsti pēc otras un pakļauj vienu neatkarīgu tautu pēc otras.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 27. maijs

Vai Otto par to ir bijis jādomā? Tak jau nē, jo viņš taču, raugi, dzīvo Šveicē.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 27. maijs

Vai Otto zina, ka ASV ir apgādājusi Ukrainu ar speciālu modernu kaujas tehniku Jewellyn, kaut gan Krievija to lūdza nedarīt. Un kad Melnajā jūrā iebrauca ASV karakuģis, lai atbalstītu Ukraiņu karaspēka uzbrukumu, tad krievi pacēla savas divas armijas un nolika pie Ukrainas robežas. ASV, NATO un Otto krievi ir kaut kādi tur... Kas viņiem atļāva vispār pacelt galvas. Un kā Čehijā uzspridzinātā kontrabandas ieroču noliktava varēja atrasties NATO valstī, kad spec. dienesti par to neko nezināja? Par to neko nezināja arī noliktavas īpašnieks bulgārs, kurš vēlāk acis vien mirkšķināja no izbrīna, ka viņam kaut kas pieder. Tad kuri te ir tie kas uzsākuši ceļu uz konfrontāciju un karu. Bet latvieši pilnīgi brien savu Pašpārvaldes darboņu pēdās Vācu laikā.

av
Andris Vītols 2021. gada 30. maijs

Jūs esat labi informēts par ieročiem un to noliktavām. ... Vai Jūsu informācijas avots neteica, ka ieroči Ukrainai vajadzīgi aizsardzībai. ... Super demagoģija. Ukraina uzbrūk Krievijai SAVĀ TERITORIJĀ. ... Jūs gan neminat, kam Ukraina taisās uzbrukt. Jūsuprāt tad arī Somi uzbruka PSRS savā teritorijā. Vai tad Ukraina nedrīkst aizsargāt SAVU valsti ??? ... Jums šķiet, ka nedrīkst !!!

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 30. maijs

Prezidenta Baidena pārstāve nesen paziņoja, ka Donbasā nenotiek karš starp Krieviju un Ukrainu. (Gatavojoties sarunām Baidens - Putins). Tad ko Ukrainas armija tur apšauda un slepkavo jau 7 gadus? Vai ne Donbasa iedzīvotājus, tai skaitā bērnus, vecus cilvēkus un sievietes. Protams Krievija palīdz Donbasam ar ieročiem. Taču Donbasu apšauda, un katru dienu, Ukrainas armija, nevis Krievijas. Un nepilda Minskas vienošanos. Kāpēc Ukraina baidās no referenduma Donbasā un visā Austrumukrainā? Tāpēc, ka tā ir mākslīga komunistu un Hruščova izveidota Ukrainas teritorija, tāpat kā Krima. Bet pamatā ir tas, ka šis karš ļoti kaitē Krievijas prestižam un tāpēc liekulīgajiem Rietumiem tas ir ļoti vajadzīgs kā ierocis pret Krieviju.

av
Andris Vītols 2021. gada 30. maijs

Jānis Spīčs un Otto Ozols uzrāda vainīgos visās nelaimēs. ... Vienam tie ... amerikāņi... otram Reirs, KNAB, komunisti . ... Saku, ka abi divi sagroza faktus, pārspīlē to nozīmīgumu. ...

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 30. maijs

Un tu Andri Vītol! Kuras propagandas upuris esi tu. Vai ne tās ka Krievija ir Ļaunuma impērija un tā ir jāiznīcina? Un Putins ir slepkava. No kurienes nāk šī propaganda ar kuru ir tā apdullināta Latvijas nedomājošā nekritiskā jaunatne? Vai tu pats neatrodies sagrozītu faktu tvanā? Pašlaik viss izskatās tā, ka mums TV rāda tikai vienus - Krievijas vārtus. Un nu var redzēt kā visi bliež pa Krievijas vārtiem. Skatītāji sajūsmā. Tas, ka uz Krievijas vārtiem lido vienlaicīgi 15 ripas, nevienu neinteresē. Daudzi skatītāji spiedz. Nekādi noteikumi vairs nav jāievēro. Kas notiek laukuma otrajā pusē neviens nezina. Ne par velti apgrieza Krievijas TV raidījumus. Latvijā, bet ne Rietumos. Un kas to visu inspirē?

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 30. maijs

Tad visu sākot ar Skripaļu indēšanu un beidzot, ka Putins ir slepkava ir ASV un England specdienestu darbs. Un tas, ka Krievija ir ASV ienaidnieks NR 1 un tā ir jāiznīcina ir, diemžēl, jāpieņem un jāakceptē arī Latvijai. Diemžēl notikumi Latvijā rāda, ka Latvija pašlaik iet savu priekšteču Vācu laikā Latvijas pašpārvaldes darboņu pēdā, kuri, iztapdami Hitlera prasībām, noorganizēja divas divīzijas landsknehtu kā kaujamos lopus. Apmēram tāda ir nesagrozīta īstenība.

av
Andris Vītols 2021. gada 30. maijs

Nevajag nepamatoti nosodīt latviešus par okupācijas varu sastrādāto Latvijas teritorijā. ... Tas ir ciniski, aizskarošu, negodīgi. ... Tas tāds Krievijas propagandas stils - latvieši paši latviešus ... deportējuši... poļi tiek vainoti... par Polijas teritorijā izveidotajām nāves nometnēm... Tās okupācijas varas savus noziegumus centās uzvelt pašiem upuriem. .. Neaizstāviet šo okupantu demagoģiju, viedokli, ja jūs esat Jānis.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 30. maijs

Nevajag nepamatoti nosodīt latviešus par okupācijas varu sastrādāto Latvijas teritorijā..... Bet es arī to nedaru. Tu man to uzspied. Es tikai gribu pateikt, ka ir milzīga starpība starp latviešu pašpārvaldes sulaiņiem un pakalpiņiem, kuri dzīvoja kara aizmugurē un leģionāriem, kuri bija spiesti liet asinis un nomirt, šo pakalpiņu politikas dēļ. Vai latgalieši nepiederēja Latviešu tautai, par kuriem pašpārvalde izlūdzās vācu iestādēm, lai latgaliešus izved aiz Ļeņingradas tundrā, kā undermentchen. Kur te ir tautas vainošana? Un vai nevarētu novilkt paralēles starp daudziem latviešu darboņiem un citiem ārkārtīgi aktīvajiem ar latviešu pašpārvaldes ierēdņiem? Pafiltrē labāk, nevis runā gatavās shēmās.

av
Andris Vītols 2021. gada 31. maijs

Jūs raksfījāt -" ...iztapdami Hitlera prasībām... Vieni gribēja atriebt nošautos un izsūtītos. Vairākumam nebija izvēles. ... Staļinisti plānoto skaitu izsūtīja, nošāva. ... Hitlers plānoto skaitu mobilizēja vai citur aizveda . ... šāva. ... Hitlers izveidoja " pašpārvaldi " . ... Staļinisti sarīkoja " VĒLĒŠANAS " . ... Staļinistiem patīk izvarošanu saukt par mīlestību, okupāciju - saukt par atbrīvošanu. ... Latvieši netaisās uzbrukt citām valstīm, tāpēc nerakstiet savus nepamatotos IZDOMĀJUMUS. ...

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 31. maijs

...ja jūs esat Jānis... Un kas tad es esmu? Vai biorobots? Vajag man afišēties, lai jūsējie "pareizie" sāktu meklēt manas mājas logus? Tevi viņi nemeklēs, jo tu esi savējais.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 31. maijs

Lūdzu nepielieto pret mani savas Izcilības centra pretīgo propagandas paņēmienu, ka visi kas neatbalsta pašreizējo NATO kara propagandu apvaino un pazemo daudzcietušo latviešu tautu un ir Kremļa palīgi un personīgi no Putina saņem koka rubļus katru mēnesi. Tā ir jūsējo sārta izcilības centra propaganda un vēlme pazemot oponentu. Gribu tikai pateikt, ka Latvijā pašlaik notiek ļoti spēcīga NATO kara propaganda, kas virzīta pret Krieviju un latviešu NATO slavinātāji tai ļoti aktīvi piedalās. Mani jūs neapmānīsiet, ka tā ir cīņa par demokrātiju un pret cara režīmu. Tā ir, sagraut Krieviju un Transatlantiskajam kompānijām sagrābt Sibīrijas zemes un vēl piekļūt pie Ķīnas no šīs puses.

av
Andris Vītols 2021. gada 1. jūnijs

Ja Jūs nepiekrītat manam viedoklim, tad gaidiet savu versiju par to tēmu. ... Nestrādāju nekādos centros, partijās utt. ... necenšos Jūs piemānīt (Jūsu teiktais). ... Es nekad nerakstīju, ka Jūs saņemtu " koka rubļus " un citas Jūs aizskarošas muļķības. ... Secīgi - nevajag man pierakstīt to , ko neesmu teicis. ... Ja rakstu, ka ZEME nav plakana, tas nenozīmē, ka esmu NATO centra propagandists. ... Es tā domāju - tik vienkārši !!!

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 31. maijs

Latvieši atkārto savu IIWW kara kļūdu, kad pakļaujoties pašpārvaldes pielīšanas politikai karā tika ierauta visa latviešu tauta. Lūk te arī ir visa esošā atslēga. Bet par to atriebšanos un brīvības cīņām Volhovas purvos ir jūsu propagandas skaists izdomājums. Latvieši neatkārtojiet atkal savas kļūdas. Neejiet savu kara politisko propagandistu pavadā. Paši, it īpaši jaunatne par to dārgi samaksās! Kā tas jau bija IWW!!!