21.07.2021 Preses klubs 1. daļa

21.07.2021 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Andris Priekulis, Ramona Petraviča un Andris Baumanis
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

PSPS Progresīvie un Attīstībai /Par komjaunieši darīja melno darbu un attīrīja ceļu komunisma ideoloģijai uz vietām. Toreiz mēs uzskatījām, ka pēc 20 gadiem latviešu nebūs. Šodien ir nomainītas tikai izkārtnes, bet mēs latvieši darām to pašu melno darbu. Tie paši Neokomunistiskie liberāļi piespiež mūs iznīcināt savu tautu un priecāties par panākumiem. Un mēs bez iebildumiem izpildām.

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

Nu ļoti negribētos, kad dzīves atlikušo daļu man nāktos būvēt sev naidīgo Liberāli Neomarksistisko gaišo un saulaino LGBTQ viendzimuma sabiedrību. Bet kas ir viendzimuma sabiedrība. Tā ir visarhaiskākā sabiedrība, kas pirms daudziem miljoniem gadu vairojās kā spraudeņi vai ar pašapputeksnēšanos. Tieši tādu deģenerētu un arhaisku sabiedrību grib izveidot Neoliberālisti, atsviežot sabiedrības attīstību miljoniem gadus atpakaļ. Tolerantie latvieši! Bļ..d!

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

PS Vēl tikai gribu piebilst, kad pagājušā gs. 60. gados mēs ar entuziasmu gatavojāmies celt gaišo komunisma ēku, kur visas pasaules bāreņi varēs laimīgi dzīvot un diet. Bija vesela plejāde latviešu komjauniešu, kuri ar entuziasmu izpildīja visus Maskavas rīkojumus, lai cik truli tie arī nebija. Tieši tāpat kā šodien Progresīvie visus Vašingtonas rīkojumus un ļoti uzmanīgi raudzījās, lai ierindas pilsoņi izpildītu un iekļautos vispasaules komunisma gaišās ēkas celtniecībā. Un cenzūra bija milzīga. Tieši tāpat kā mūsdienu Latvijā. Satversmes tiesu varētu salīdzināt ar vecākajiem brāļiem komunistiem. Ja viņu rokās nokļuva kāds no neticīgajiem viņu vairāk neredzējām. Vismaz daudzus gadus.

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

Tieši tāpat latviešu tolerances un nopirkto politiķu un ierēdņu, inteliģences un valdošā slāņa nodevības dēļ Latvijā atkal tiks ielaista pilnīgi latviešiem sveša Neomarksistiski liberāla ideoloģija, kas pilnībā iznīcinās latviešu tautu. To tautu kas vēl palikusi pāri no IWW, IIWW, un Rietumu koloniālās politikas realizēšanas Baltijā pēdējos 30 gados. Teica, ka latviešu nebūs pēc 100 gadiem. Ja iesim Streipa kunga ceļu latviešu nebūs pēc 40 gadiem. Bet tā jaunatne, kas būs izaugusi šai teritorijā, tie vairs nebūs latvieši. Liela daļa viņi jau tagad nav latvieši vai vismaz kaunas no tā, ka ir nākuši no latviešiem. Pusi dzīves es cēlu Saulaino un Gaišo komunisma iekārtu.