21.07.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-5)
Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

Šī drausmīgā latviešu inteliģences tolerance pret visu citādo un kroplo. Neviena vārda kas nosauktu lietas īstajos vārdos. Mēs visi gatavi ievērot viņu tiesības līdz absurdam. Bet vai viņi mūsu tiesības ievēro? Varbūt direktors baidās pirms pensijas zaudēt darbu? Tad, kādā valstī mēs dzīvojām un kādi spēki pārņēmuši valsts pārvaldi, ja sava konservatīva viedokļa izteikšana jau ir iemesls zaudēt darbu un pazust no publiskās telpas? Vīru asociācija vēlas savākt balsis referenduma ierosināšanai. Streips savā raidījumā noslienājies priecājas, ka viņiem nekas nesanāks. Jo referendumu latviešu tautai atņēma ar 9. saeimas balsojumu. Nu nesavāks gada laikā 155 tūkstošus parakstu. Un tad otram balsojumam vēlreiz gada laikā 155 tūkstošus balsojumu.

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

Tas, ka latviešu tautai Referendums ir atņemts, LGBTQ nopirktā Satversmes tiesa neliekas ne zinis. Kaut gan atdot tautai Referendumu būtu šobrīd Satversmes tiesas galvenais uzdevums. Bet, ja acīs spīd Sorosa dolāri, tad Satversmes tiesai nekāda Satversme nav jāievēro. Un vienmēr modrais Tiesībsargs arī to neredz. Bet latvieši ir drausmīgi toleranti. Laikam 50 verdzības gados Padomju vara to ielika latvieša kalpa zemapziņā. Kāpēc no visām Baltijas republikām Latvijā PSRS laikos bija vislielākais migrantu pieplūdums no Austrumiem? Tāpēc, ka šeit pret migrantiem bija vislielākā tolerance. Sekas mēs izjūtam arī šodien Aizbrauciet uz Purciemu vai uz Imantu, vai Vecmīlgrāvi.

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

Tieši tāpat latviešu tolerances un nopirkto politiķu un ierēdņu, inteliģences un valdošā slāņa nodevības dēļ Latvijā atkal tiks ielaista pilnīgi latviešiem sveša Neomarksistiski liberāla ideoloģija, kas pilnībā iznīcinās latviešu tautu. To tautu kas vēl palikusi pāri no IWW, IIWW, un Rietumu koloniālās politikas realizēšanas Baltijā pēdējos 30 gados. Teica, ka latviešu nebūs pēc 100 gadiem. Ja iesim Streipa kunga ceļu latviešu nebūs pēc 40 gadiem. Bet tā jaunatne, kas būs izaugusi šai teritorijā, tie vairs nebūs latvieši. Liela daļa viņi jau tagad nav latvieši vai vismaz kaunas no tā, ka ir nākuši no latviešiem. Pusi dzīves es cēlu Saulaino un Gaišo komunisma iekārtu.

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

Nu ļoti negribētos, kad dzīves atlikušo daļu man nāktos būvēt sev naidīgo Liberāli Neomarksistisko gaišo un saulaino LGBTQ viendzimuma sabiedrību. Bet kas ir viendzimuma sabiedrība. Tā ir visarhaiskākā sabiedrība, kas pirms daudziem miljoniem gadu vairojās kā spraudeņi vai ar pašapputeksnēšanos. Tieši tādu deģenerētu un arhaisku sabiedrību grib izveidot Neoliberālisti, atsviežot sabiedrības attīstību miljoniem gadus atpakaļ. Tolerantie latvieši! Bļ..d!

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

PS Vēl tikai gribu piebilst, kad pagājušā gs. 60. gados mēs ar entuziasmu gatavojāmies celt gaišo komunisma ēku, kur visas pasaules bāreņi varēs laimīgi dzīvot un diet. Bija vesela plejāde latviešu komjauniešu, kuri ar entuziasmu izpildīja visus Maskavas rīkojumus, lai cik truli tie arī nebija. Tieši tāpat kā šodien Progresīvie visus Vašingtonas rīkojumus un ļoti uzmanīgi raudzījās, lai ierindas pilsoņi izpildītu un iekļautos vispasaules komunisma gaišās ēkas celtniecībā. Un cenzūra bija milzīga. Tieši tāpat kā mūsdienu Latvijā. Satversmes tiesu varētu salīdzināt ar vecākajiem brāļiem komunistiem. Ja viņu rokās nokļuva kāds no neticīgajiem viņu vairāk neredzējām. Vismaz daudzus gadus.

Avatar
Jānis Spīčs 22. jūlijs

PSPS Progresīvie un Attīstībai /Par komjaunieši darīja melno darbu un attīrīja ceļu komunisma ideoloģijai uz vietām. Toreiz mēs uzskatījām, ka pēc 20 gadiem latviešu nebūs. Šodien ir nomainītas tikai izkārtnes, bet mēs latvieši darām to pašu melno darbu. Tie paši Neokomunistiskie liberāļi piespiež mūs iznīcināt savu tautu un priecāties par panākumiem. Un mēs bez iebildumiem izpildām.