Diskusijas RigaTV24 Nakts sarunas par čeku 2019. gada 10. janvāris
09.01.2019 Nakts sarunas par čeku 2. daļa

09.01.2019 Nakts sarunas par čeku 2. daļa

Viesos: māksliniece Džemma Skulme un mākslas vēsturnieks Ojārs Spārītis
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
Avatar
Skaisle Jatalniece 2019. gada 14. janvāris

vēl – Spārītim un visiem viņam līdzīgiem jāsaka sekojošais – izbeidziet draudēt ar tiesām - maucība noladētā – mani tuvie,kurus čekisti mocīja ir jau zem zemes – tie mocītāji tagad dzīvo pilīs un bauda dzīvi, kamēr – man nav elementāras iespējas tādus čekistus un čekas stukačus iesūdzēt tiesā – šī PRIVILĒĢIJA – iet uz tiesu, ir tikai čkistiem, komunistiem, čekas stukačiem – UZVARĒTAJIEM !!! - šodienas Latvijas valstī – tā tas nedrīkst būt! TAISNĪGI IR JĀBŪT TĀ, KA VALSTIJ TAD IR JĀVEIDO SPECIĀLS ATBALSTA FONDS, LAI SAVAS ELEMENTĀRĀKĀS CILVĒKTIESĪBAS IR IESPĒJAMS AIZSTĀVĒT ARĪ UPURIEM – NE TIKAI UZVARĒTĀJIEM – ČEKISTIEM – KOMUNISTIEM UN VIŅU KOLABORACIONISTIEM – ČEKAS STUKAČIEM ĀMEN!

Avatar
Skaisle Jatalniece 2019. gada 14. janvāris

Igaunijā Atmodu nevadīja tie , kuri stukačoja – un nevienam nav vajadzīgi pierādījumi , ka Igaunija dzīvo ja ne miljons, tad 100x labāk kā Latvija Jā – čekists un čekas stukačs ir uz mūžu – biedrs putins nemelo – tas nu ir cieti !

Avatar
Skaisle Jatalniece 2019. gada 14. janvāris

Ne velti sabiedriba kategoriski iebilda, kad Spārītis taisījās no Saskaņas kļūt par prezidentu – neies cauri, neies krastā, kā saka – Imanta nevaid miris !!!! Spārītis nespēj bez satraukuma , bez nāves bailēm godīgi un atklāti runāt par kolaborāciju – bet saiedrība jau neko citu negrib – kā izrunāties un zināt – kuri ir tie, kuri bij gatavi savu karjeru veidot pakāpjoties uz nogrūsto, dubļos iemīto līdzcilvēku –Tāpat – es kategorsiki – patiešām līdz kaulu smadzenēm, esmu pret Skulmes apzinātiem vai iedomu stāstiem, ka braukāšāna uz Rietumiem bija kuļturščiku cīņa par tautas brīvību – zināmā mērā – tā ir tāda tautas uzskatīšana par apdauzītiem idiotiem, kuriem arī Neatkarīgā Latvijas valstī var turpināt stāstīt pasakas. Tas nav godīgi.