18.01.2019 Nakts sarunas par čeku 2. daļa Komentāri (1-3)
dl
Dzintra Lapiņa 2019. gada 19. janvāris

Aktieriskajam deputātam var izteikt vienīgi līdzjūtību,jo slavenajos 'maisos"ir ne tikai viņa vecmāmiņas kartiņa,bet arī viņa bioloģiskā vectēva-slavenā gleznotāja Laimdota Mūrnieka kartiņa.Likteņa ironija.

Avatar
Толик Вёдрович 2019. gada 20. janvāris

Toreiz bija čeka, tagad ir SAB ( varbūt kāds cits dienests, par kuru man nav saprašanas un nepieciešamās informācijas)? Savu dzīvi varu padalīt uz pusēm starp šiem diviem veidojumiem. Nemaz nerunājot par ikdienu, jautājums būtu tāds: kā tas bija iespējams, ka vairāk kā 25 gados tik maza valsts kā Latvija, šodien ir nabadzīgāko Eiropas valstu sarakstā ar ievērojamu divkopienu sabiedrību? Izskatās, ka liela daļa politiķu savos SILES meklējumos ar preses aktīvu līdzdalību ir gatavi sašķelt sabiedrību, kura sāk līdzināties Ukrainai...

hl
Hilda Lapsa 2019. gada 21. janvāris

Lai nemaldinātu skatītājus, raidījuma vadītājam tomēr būtu jāiepazīstina ar raidījuma viesiem, paskaidrojot, ka sarkanā kundzīte ir ne tikai Aivara Kreitusa (segvārds čekas kartītē - Anatolijs) kundze, bet arī LPSRS KP CK sekretāra Aivara Gora bijusī vedekla.