09.01.2019 Nakts sarunas par čeku 2. daļa Komentāri (1-7)
Avatar
Jānis Derums 11. janvāris

Spārīti klausīties ir vienkārši pretīgi, neko daudz te nav pat ko piebilst!

Avatar
Jānis Derums 11. janvāris

Viņš piemin Noviku , vēl citus, kuru rokas aptraipītas asinīm. . . Šoreiz nav runa par tiešiem slepkavām, represiju izpildītājiem, kuriem bija vieta vismaz cietumā, ja pat ne skarbāks sods. . . Runa ir par tiem , kuri sadarbojās. . . .jā arī tur visi nav vienādi, ir dažs kurš tīri formāli to darīja, cits uzcītigāki. . . Neviens jau tagad nepieprasa, ka Spārītis saka linču tiesu. . . tik vien kā nosauc šo cilvēku vārdus. Tur ir dažādi cilvēki, dažādu profesiju pārstāvji. . . Pat tie, kuri neko ''nestučija'' ar savu vienošanos ar čeku ieguva kaut kādu personīgu labumu. . .

hl
Hilda Lapsa 14. janvāris

Spārītis izdarīja Skulmei drausmīgu lāča pakalpojumu, radot iespaidu, ka viņa jāpsasrgā no pārliekas izpļāpāšanās . Viņa saprata to jau intervijas laikā, jo var redzēt, ka ikreiz ar nepacietību gaida, kad beigsies viņa murgainie, nekonkrētie runas plūdi.

Avatar
Skaisle Jatalniece 14. janvāris

vēl – Spārītim un visiem viņam līdzīgiem jāsaka sekojošais – izbeidziet draudēt ar tiesām - maucība noladētā – mani tuvie,kurus čekisti mocīja ir jau zem zemes – tie mocītāji tagad dzīvo pilīs un bauda dzīvi, kamēr – man nav elementāras iespējas tādus čekistus un čekas stukačus iesūdzēt tiesā – šī PRIVILĒĢIJA – iet uz tiesu, ir tikai čkistiem, komunistiem, čekas stukačiem – UZVARĒTAJIEM !!! - šodienas Latvijas valstī – tā tas nedrīkst būt! TAISNĪGI IR JĀBŪT TĀ, KA VALSTIJ TAD IR JĀVEIDO SPECIĀLS ATBALSTA FONDS, LAI SAVAS ELEMENTĀRĀKĀS CILVĒKTIESĪBAS IR IESPĒJAMS AIZSTĀVĒT ARĪ UPURIEM – NE TIKAI UZVARĒTĀJIEM – ČEKISTIEM – KOMUNISTIEM UN VIŅU KOLABORACIONISTIEM – ČEKAS STUKAČIEM ĀMEN!

Avatar
Skaisle Jatalniece 14. janvāris

Tas, kas mani uztrauc ir komunistu -čekistu nespēja pateikt sabiedrībai – lūdzu piedodiet –Piemēram, tas ir noziedzīgi kā rīkojas Ojārs Spārītis , čekas stukačus – pašlabuma, privilēģiju ieguvējus uz savu nostučīto cilvēku rēķina – pielīdzināt cilvēku šāvējiem, šmersistiem, tiem čekistiem , kuri slepkavoja un mocīja cilvēkus – noziegums pret cilvēci ir viena lieta, un kolaborācija ir cita lieta.

Avatar
Skaisle Jatalniece 14. janvāris

Ne velti sabiedriba kategoriski iebilda, kad Spārītis taisījās no Saskaņas kļūt par prezidentu – neies cauri, neies krastā, kā saka – Imanta nevaid miris !!!! Spārītis nespēj bez satraukuma , bez nāves bailēm godīgi un atklāti runāt par kolaborāciju – bet saiedrība jau neko citu negrib – kā izrunāties un zināt – kuri ir tie, kuri bij gatavi savu karjeru veidot pakāpjoties uz nogrūsto, dubļos iemīto līdzcilvēku –Tāpat – es kategorsiki – patiešām līdz kaulu smadzenēm, esmu pret Skulmes apzinātiem vai iedomu stāstiem, ka braukāšāna uz Rietumiem bija kuļturščiku cīņa par tautas brīvību – zināmā mērā – tā ir tāda tautas uzskatīšana par apdauzītiem idiotiem, kuriem arī Neatkarīgā Latvijas valstī var turpināt stāstīt pasakas. Tas nav godīgi.

Avatar
Skaisle Jatalniece 14. janvāris

Igaunijā Atmodu nevadīja tie , kuri stukačoja – un nevienam nav vajadzīgi pierādījumi , ka Igaunija dzīvo ja ne miljons, tad 100x labāk kā Latvija Jā – čekists un čekas stukačs ir uz mūžu – biedrs putins nemelo – tas nu ir cieti !