"Izdarīšu visu, lai jūsu valdība vairs neatkārtotos!" Raidījumā izceļas strīds starp Šmitu un Reiru Komentāri (1-7)
Avatar
Kārlis Sergejevs 2020. gada 8. septembris

Es domāju . ka vēlētāji beidzot sapratīs - ka tādiem "šmitiem" patiešām NAV vietas VALSTS PARLAMENTĀ !

vm
viktors mihailovs 2020. gada 8. septembris

Reiram pat virpu vairs nevar uzticēt!

Avatar
Imants Blicsons 2020. gada 9. septembris

Domāju, Mihailovam vairs nevar uzticēt komentāru rakstīšanu...

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 8. septembris

Es sapratu ka "tādiem "šmitiem" " kā reiz jābūt parlamentā un valdībā.... bet tādus ministrus jādzen prom.....

Avatar
Kārlis Sergejevs 2020. gada 8. septembris

Vai patiešām - cilvēkus kuri apzog norvēģus un izkalpina nemaksājot par darbu ?

Avatar
Imants Blicsons 2020. gada 9. septembris

Gribētos uzzināt kādā veidā Jums izdevās to sapeast!?

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 10. septembris

Muļķis esi? Gribi atkal atkārtot to kas reiz jau ir bijis? Par 'šmitiem' balsoju pagājušajā reizē. Cerot, ka viņi ņems varu rokās kā Ļeņins. Bet ko viņi izdarīja? Šmitam pat iedeva ekonomikas ministra amatu. Un ko izdarīja Šmits? Atteicās! Jo sēdēt un dēt ir vieglāk nekā būt par galveno valsts ministru. Nekad vairāk! Kā teica MOSSAD noslepkavojot Cukuru!

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 9. septembris

ĀTRĀK JĀPADZEN ŠIE MUTES BOJĀRI UN IZNĪCINĀTĀJI REJ-REJ JANOTSUŅI, NĀKOŠAJĀS VĒLĒŠANĀS SAEIMĀ VARA NEATKARĪGAJIEM DEPUTĀTIEM !!! MALACIS, ŠMIT, TĀ TURPINĀT, TAUTA AR JUMS...

Avatar
Imants Blicsons 2020. gada 9. septembris

Es cienu Jūsu viedokli, bet apsaukāties publiskā telpā nav solīdi pieaugušam cilvēkam...

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 10. septembris

Un runāt visas tautas vārdā arī nav zolīdi. Savādāk var iznakt kā Lukašenkam!

ed
Ekonomists Dr 2020. gada 9. septembris

Manuprāt, nekompetents ir gan Šmits, gan Reirs. Abiem trūkst izpratnes par lietām. Šmits ir tipisks "sliktais piemērs", kad it kā uzņēmējs vēlas kļūt par politiķi. Viņam ir ļoti šaura izpratne par lietām un viņš ļoti primitīvā veidā pieiet procesiem. Diemžēl, Reirs ir savukārt slikta finanšu ministra piemērs. Arī viņš neizceļas par lielu izpratni par lietām. Kas attiecas šo strīdu par Latvijas atpalicību no Igaunijas un Lietuvas. Tur ir daudz iemeslu. Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka periodā 1991-1995 Latvija piedzīvoja daudz smagāku ekonomisko lejupslīdi nekā Igaunija un laikam arī Lietuva. Šis "mantojums" atstāja ilgstošu ietekmi.

ed
Ekonomists Dr 2020. gada 9. septembris

Turpinājums: Plus vēl Latviju smagāk skāra "trekno gadu" kredītu un nekustamo īpašumu burbulis. Šī burbuļa pūšanā mazāk piedalījās politiķi, bet vairāk dažādi uzņēmēji un pseidouzņēmēji. Šmita piesauktais salīdzinājums, ka "salīdzinājām rūpnīcas, kura nav atkarīga no vietējām izejvielām, novietošanu vairākās valstīs", liecina, ka viņš nedomā par ilgtspējīgu ekonomisko attīstību. Šāda no importētām izejvielām atkarīgā ražošana ir nav ekonomiski ilgtspējīga, šādā ražotnē ir būs zema pievienotā vērtība un ar šādu modeli nav iespējams veidot ilgtspējīgu ekonomisko attīstību, jo jebkurā brīdī "rūpnīcu varēs pārcelt tālāk".

ed
Ekonomists Dr 2020. gada 9. septembris

Turpinājums (2): Šādi rūpniecības modeļi ir t.s. lētā darbaspēka zemēs, kur vietējie darbinieki saņem zemas algas. Tā kā Latvijā tā ir jau zemas algas, tad stipri apšaubu "lētā darbaspēka rūpniecības" modeļa ilgtspēju. Latvijai drīzāk būtu jāveicina un jātīsta rūpniecību, kas vērsta uz importa aizvietošanu un eksporta produkcijas ražošanu no vietējām izejvielām. Ja pareizi saprotu, ka gan Reirs, gan Šmits tā nedomā. Viņi turpina ticēt "investoram baltajā zirgā" - tikai katrs savam "investoram".

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 10. septembris

Labi!