Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 2. marts
Stepaņenko: Šobrīd redzama absolūta pasivitāte no Rīgas pils un tiesībsarga puses

Stepaņenko: Šobrīd redzama absolūta pasivitāte no Rīgas pils un tiesībsarga puses

Ar viedokli dalās 13. Saeimas deputāte Jūlija Stepaņenko.
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2021. gada 3. marts

J.Stepaņenko: ''Šobrīd redzama absolūta pasivitāte no Rīgas pils un tiesībsarga puses''- ... Toties Gobzema jaunās partijas deputātei Jūlijai Stepaņenko te kārtējo reizi dots vārds, lai citus kritizētu (arī PREZIDENTU) un dižotos ar saviem darbiem. .... E.Levits seko valdības darbam, kad vajadzēs, tad arī rīkosies. ... ... Tiesībsargs arī ir izteicies, ka citi slikti strādā, bet viņš pats gan ļoti labi... Ja Jansonu nepārvēlēs, tad viņš būs ZZS vai J.Stepaņenko ... - ... ''ROLEX'' PARTIJĀ (oficiālais partijas nosaukums - "Likums un kārtība") !!!

av
Andris Vītols 2021. gada 3. marts

Kamēr J.Stepaņenko '' karina makaronus '' ''Preses kluba'' skatītājiem, tikmēr KARINA SPRŪDE ...nekarina makaronus,... bet... TIEKAS AR VĒLĒTĀJIEM .... ŠVEICĒ.... POLIJĀ ...utt ( pati K.Sprūde teica, ka piektdienās tiekoties ar cilvēkiem). ... Alda Gobzema un J.Stepaņenko jauno partiju sauc "Likums un kārtība", bet partijas valdes locekle Karina Sprūde nodemonstrēja, ka LIKUMS uz VIŅU un viņas PARTIJU NEATTIECĀS. "Likums un kārtība"- tas tikai vēlētājiem... jāievēro !!! ATRADUŠIES NABAGU AIZSTĀVJI... ... , MEĻI UN BLĒŽI - AR ''ROLEX'' PULKSTEŅIEM.... ...

av
Andris Vītols 2021. gada 3. marts

Partijas "Likums un kārtība'' biedri un atbastītāji vēršos pie jums !!! ... ... Partijas "Likums un kārtība'' valdes locekle Karina Sprūde nevar būt kaut kāda ''slikto spēku'' iesūtīta provokatore, lai grautu partijas prestižu. ... ... Tā ir Jūsu partijas VALDES LOCEKLE, KURAI ''ROLEX'' SVARĪGĀKS PAR Jūsu interesēm. Neklausieties vārdos - vērtējiet darbus !!!