Spēļu zāļu aizliegums novedīs pie dramatiskām sekām, brīdina Vērzemnieks

Spēļu zāļu aizliegums novedīs pie dramatiskām sekām, brīdina Vērzemnieks 22

Asociācija: Rīgas domes lēmums aizliegt spēļu zāles ir uzmanības novēršanas manevrs. Spēļu biznesa asociācijas padomnieks Arnis Vērzemnieks uzskata, ka tas ir klajš populisms.
Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

11. aprīlis Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Rudīte Pavlovska 11. aprīlis

Domāju, ka mūsu valsts nav tik liela, lai mums varētu draudēt nelegālas spēļu vietas. Ar alkaholu ir savādāk, tā ir maza lieta ko var azotē iebāzt...Ja jau mūsu valsts lielos apmēros ir izskaudusi nelegālo cigarešu tirdzniecības vietas (kas ir diezgan viegli noslēpjams pasākums) tad jau nu ar nelegālām azartspēļu vietām nevajadzētu būt nu nekādai problēmai!!! Es arī, tikai un vienīgi PAR šādu vietu aizliegumu!!!

mo
maikls ozols 11. aprīlis

Par to pasu Krieviju, ja 2005 bija FENIKSS un ieejot bija spelu automati, kaa mums tagad, tad sodien ir FENIKS (bez viena s), tas pasas krasas, darbienieki, viss tas pats 1:1, civeks pat nepamana, ka kaut kas ir mainijies... bet spelu automata vieta ir dators, kur aiziejot pie kases, Tev uzskaita tur naudu un spele! Oficiali, juridiski taa ir interneta cafe, vai, kas taml. Automats kaa tads nav, skaidras naudas nav, nekaa nav-azartspelu nav! Bet viss tas pats vien reali ir... 100 tiem veidu, kaa apiet likumus, kaa ari nelegalie, utml. NEKAS NEMAINISIES!!! tik gruti to saprast???

Avatar
Agnese Rapa 11. aprīlis

Pie kādām dramatiskām sekām??!!:)))) Vairāk naudas paliks ģimenēs un tiks tērēts pārtikai, bērniem un sievām būs, no kā iztikt?!..... Pašiem "atkarīgajiem" pavērsies jauna dzīve. Un vismaz būtu kāds pierādījums tam, ka kāds domā par cilvēkiem!

mo
maikls ozols 11. aprīlis

Tu klausies ko saka??? Kada nauda paliks, nekas nepaliks, bus tikai sliktak!!! Tas pats, kas aizliedz alkoholu vai pacel to cenas, visi pirks krutkas, dzerot krutkas ilgtermina ir naave...utt.

Avatar
Artis Lapsa 11. aprīlis

Laikam kāds dikti ir aizskāris tavas atkarībnieka tiesības. Cik dīvaini - nebiju pamanījis, ka Latvijā ir aizliegts alkohols, un to, ka visi tagad lieto "Krutkas". Tu šo no saviem dzejas apcirkņiem dasavilki, vai arī Krutkins tev atmeta Preiļu dzidrā cienīgās vārsmas? :D

Avatar
Ligita Ksenija Virka 11. aprīlis

Jā, tiešām, dramatiski - sātanisko bordeļu īpašniekiem. Bet slava Dievam - par katru labo lēmumu, par katru pasargāto cilvēku!!! Kā vispār kaut ko tādu drīkst atļaut?

mo
maikls ozols 11. aprīlis

Iespejams, ka tas pats alkohols ari cigaretes un varbut vel kaut, kas ir vel sliktaks, bet nav ne tikai atlauts, bet maximali tiesi vai netiesi reklamets un pat uzspiests mums...