Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 11. aprīlis
Spēļu zāļu aizliegums novedīs pie dramatiskām sekām, brīdina Vērzemnieks

Spēļu zāļu aizliegums novedīs pie dramatiskām sekām, brīdina Vērzemnieks

Asociācija: Rīgas domes lēmums aizliegt spēļu zāles ir uzmanības novēršanas manevrs. Spēļu biznesa asociācijas padomnieks Arnis Vērzemnieks uzskata, ka tas ir klajš populisms.
Ieteikt 23
Pievienot komentāru
Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 11. aprīlis

Pie kādām dramatiskām sekām??!!:)))) Vairāk naudas paliks ģimenēs un tiks tērēts pārtikai, bērniem un sievām būs, no kā iztikt?!..... Pašiem "atkarīgajiem" pavērsies jauna dzīve. Un vismaz būtu kāds pierādījums tam, ka kāds domā par cilvēkiem!

mo
maikls ozols 2019. gada 11. aprīlis

Tu klausies ko saka??? Kada nauda paliks, nekas nepaliks, bus tikai sliktak!!! Tas pats, kas aizliedz alkoholu vai pacel to cenas, visi pirks krutkas, dzerot krutkas ilgtermina ir naave...utt.

Avatar
Artis Lapsa 2019. gada 11. aprīlis

Laikam kāds dikti ir aizskāris tavas atkarībnieka tiesības. Cik dīvaini - nebiju pamanījis, ka Latvijā ir aizliegts alkohols, un to, ka visi tagad lieto "Krutkas". Tu šo no saviem dzejas apcirkņiem dasavilki, vai arī Krutkins tev atmeta Preiļu dzidrā cienīgās vārsmas? :D

Avatar
Rudīte Pavlovska 2019. gada 11. aprīlis

Domāju, ka mūsu valsts nav tik liela, lai mums varētu draudēt nelegālas spēļu vietas. Ar alkaholu ir savādāk, tā ir maza lieta ko var azotē iebāzt...Ja jau mūsu valsts lielos apmēros ir izskaudusi nelegālo cigarešu tirdzniecības vietas (kas ir diezgan viegli noslēpjams pasākums) tad jau nu ar nelegālām azartspēļu vietām nevajadzētu būt nu nekādai problēmai!!! Es arī, tikai un vienīgi PAR šādu vietu aizliegumu!!!

mo
maikls ozols 2019. gada 11. aprīlis

Par to pasu Krieviju, ja 2005 bija FENIKSS un ieejot bija spelu automati, kaa mums tagad, tad sodien ir FENIKS (bez viena s), tas pasas krasas, darbienieki, viss tas pats 1:1, civeks pat nepamana, ka kaut kas ir mainijies... bet spelu automata vieta ir dators, kur aiziejot pie kases, Tev uzskaita tur naudu un spele! Oficiali, juridiski taa ir interneta cafe, vai, kas taml. Automats kaa tads nav, skaidras naudas nav, nekaa nav-azartspelu nav! Bet viss tas pats vien reali ir... 100 tiem veidu, kaa apiet likumus, kaa ari nelegalie, utml. NEKAS NEMAINISIES!!! tik gruti to saprast???

Avatar
Artis Lapsa 2019. gada 11. aprīlis

Njā patiesi grūti būs. Tie milzīgie miljoni, kuri nonāk pāris kabatās tagad paliks iedzīvotājiem.. Un nabaga azartspēļu iestāžu īpašnieki populistiski bazūnē par savu nodarbju galapunktu... Vai esiet kādreiz bijuši piemēram Aizputē? Tur nav neviena "iestāde". Un ziniet? Cilvēki tur ir patiesi laimīgi, jo naudu spēj tērēt kam vērtīgākam. Šī tēma patiesi neiztur kritiku, jo azartspēļu lobijs valstij un tās ekonomikai acīm redzami nes mazāku peļņu nekā situācijā, ja katrs nospēlētais eiro par pirkumu atnestu 21% nodokļos. Ja es maldos, labprāt uzklausīšu taustāmus pierādījumus tam, ka es "maldos"!

mo
maikls ozols 2019. gada 11. aprīlis

Jau piemineju Krieviju! Gari jaraksta, tie, kas saprot, tie sapratis... Tas pats, kas aizliedza 2 litri alu, cilveks tagad perk 2x1L, kas mainas? Labi, malziet dargak un saja un azartspelu piemera, cilveku skaits samazinasies par max.10% un butiba neas namainisies... Kaa teicu, ir jaamaina sistema! Piemeram, narkotiku princips, ka nedrikst ne tirgot, ne lietot, ne uzglabat, neko nedrikst...to pasu varetu ar azartspelem, katra zina uzstadit kaut kadus ierobezojumus.