Pensijas kā nabadzības pabalsts - pensiju skumjā nākotne?

Pensijas kā nabadzības pabalsts - pensiju skumjā nākotne? 3

Ieteikt
RigaTV24

Preses klubs

22. maijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Juris arbatovs 30. jūnijs

Šī nav valsts , bet ir brīnumu zeme! Vienam otram paradīze ir nodrošināta pat dzīvam esot! S. Kalnietei par piedzimšanu piemēram -1:3 par katru nodzīvoto gadu ziemeļos. Man par darbu ziemeļos - triju pirkstu kombinācija! Parasti es politiķiem nepiekrītu-bet viļuka teiktajam būs jāpiekrīt-muļķu zeme!

Avatar
Filips Līcis 24. maijs

Atradies gudrītis ! Jāstrādā ! A ko tad patreizējie pensionāri visus šos gadus darīja ,līdz aiziešanai pensijā ? Vai nestrādāja ? Un cik vien atceros , visi kuri aizgāja pensijā , kā viens bija izbrīnīti par pensijas apmēriem ,kas līdzinājās nabadzības apliecinājumam ! Stulbuma kalngals ! Visas ražotnes mums vajadzēja likvidēt ,( še neuzskaitīšu ,to katrs pats zina labāk ) 1 500 Cukurbiešu audzētāju sabiedrības Latgalē vajadzēja likvidēt ,; Ja katrā būtu bijis pa 3 cilvēkiem tad 4 500 nebūtu palikuši bez darba . To pašu var teikt par linu audzētājiem,cukura pārstrādātājiem u.c. Lūk ,sagribējies , pēc gadiem desmit ,kad aiziešot pensijā ,pabraukāt un apskatīt pasauli ,tāpēc būs kādi 3 - 4 000 viesstrādnieki jāieved . Tiešām .....gudrītis !

Avatar
Jekaterina Kucerova 4. jūnijs

omītes un atraujiet maitas no savam stukām pa 100€un palieliniet pensionāriem-pensijas tad arī viss būs ok.Kamēr valdība bāž kabatas pilnas nekas nebūs labi,piebāzīs un aizpisīs prom atstādami LV bankrotā.Kam tie sūda deputāti vispār vajadzīgi ir prezidents un pietiek,ja vajag saimu tad nost prezidentu.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: