Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 28. augusts
28.08.2020 Preses klubs 2. daļa

28.08.2020 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Normunds Bergs, Anita Daukšte un Raimonds Elbakjans
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. augusts

Ka tikai ar attālinātu mācīšanos, bez skolotāja organizēšanas un pārbaudes un secinājumiem, mēs vieglprātīgi sabrauksim auzās. Varbūt Nolana filmās skolnieki tā varēs? Ne mūsdienās. Tā jau būtu fantastika trakāka nekā pie Nolana.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 28. augusts

Nē, nu nav Elbakjanam ne tos zināšanu, nedz redzesloka. Lai gan spriešana autoritatīva. Viņš neko nav dzirdējis par pedagoģiju un bērnu vecuma īpatnībām. Vajadzētu pajautāt: "Nu kāpēc tu beidzi vidusskolu 32 gados nevis 18.?" 7. klases skolnieks ļoti būtiski atšķiras no 5. klases skolnieka gan uzvedībā, gan attīstībā, gan motivācijā. Un motivācija mācīties šodien lielākajai daļai bērnu nav vispār. Viņi nespēj organizēties un mobilizēties mācībām skolotāja vadībā. Kāpēc tad vecāki pieprasa stingru skolotāju? Pie kura kā teica tā notiks. Kur tur mācībām organizēsies bērns kurš ir viens pats mājās. Protams arī bērni ir dažādi. Tur jau tā lieta, ka dažādi. Tāpēc es pievienojos pilnīgi Daukštes kundzei.

gg
gints gints 2020. gada 29. augusts

Neko nezinu par Elbakjana izglītību,vēl pat pateikšu,ka uzskatu viņu par diezgan asu džeku.....,bet to ko viņš ir izdarījis jauniešu dēļ,tad viņš būtu pelnījis vismaz vienu mazu piemineklīti noteikti,aizej Jāni kādreiz līdz Grīziņkalna parkam un paskaiti cik daudz jaunu cilvēku un bērnu tur ir,un cik no viņiem tā vietā lai dzenātu bumbu vai hoķi bez tā Elbakjana tusiņa dzertu alu un pīpētu kkādus dranķus vārtrūmēs???Tāpēc lūdzu izvēlies iespēju paklusēt.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 29. augusts

gints! Es katru rītu pl 5:00 ar velosipēdu braucu garām Grīziņkalnam. Un ļoti labi redzu un zinu ko viņš ir izdarījis. Taču šai gadījumā ir runa pavisam par ko citu. Par to, ko acīm redzot nesaprot, nedz Elbakjans, nedz arī tu gints. Tāpēc necel pieminekli dzīvam cilvēkam. Vēsture šādus gadījumus labi zina pavisam nesen. Un tas nepiekā laba nenoved. Tāpēc lūdzu izvēlies iespēju paklusēt.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 29. augusts

Ja sekosim Elbakjana ideloģijai tad visa Latvijas jaunatne kļūs par Getto Games, bet skolas zināšanas nevienam nebūs vajadzīgas. Skolas logus varēsim aizsist ar dēļiem, kas jau lēnām, bet neatlaidīgi 30 gadus Latvijā notiek. Un Latvija pārvērtīsies par MAD MAX: FURY ROAD valsteli. Ar saviem ātri uz galu ejošiem diegabiksēm. Par sorosa naudu to mēs pašlaik jau darām. Skaļi un publiski ar sjūsmu atsakoties no savas gadsimtos uzkrātās pedagoģiskās pieredzes. PS. Grīziņkalnā ir ĀRZEMĒS ražoto dzelžu savienojums ar organizētu ielu jauniešu piedalīšanos. Atbildi gints kāpēc mums tik daudz ielu jauniešu, bet maz tādu, kuri gribētu mācīties un veidot mūsu Latvijas zinātni? Attīstīt pašiem savu ražošanu un Latviju ierindot attīstīto valstu vidū?