Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 14. novembris
Lato Lapsa skarbi par ārzemēs esošo tautiešu reemigrācijas programmu

Lato Lapsa skarbi par ārzemēs esošo tautiešu reemigrācijas programmu

Tautiešu atgriešanās Latvijas darba tirgū: dzirdīgas ausis ārvalstīs notvert nav viegli. Ar viedokli dalās publicists Lato Lapsa.
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Kalniņš 2019. gada 14. novembris

Kamĕr netiks konkrěti samazināts darba nodoklis vismaz uz pusi,un sasniegts tăds pats sociālais līmenis vismaz kā UK tikměr uz Latviju neviens braukt atpakaļ netaisās .Tieši otrādi.No Latvijas brauc prom,lai neteiktu ,ka běg.Drīzumā tie uzpūstie ierědņu bari ,ko mums piespiež barot varěs sev "mastrubět".Nebūs ,kas maksā nodokļus,ja nu vienīgi ievedīs viesstrādniekus un běgļus no Sīrijas,bet tie ir ar citu mentalitāti.Izies ielās ar dakšām.

Avatar
Zanis Cirss 2019. gada 15. novembris

Kāpēc no Sīrijas? No Ukrainas - viņi jau te. Tā kā mācam "movu", būs otrā valsts valoda.... No Anglijas, Īrijas labi jā 5% atgriezīsies, no paziņam, radiniekiem neviens atpakaļ netaisās.

Avatar
Andris Lapins 2019. gada 15. novembris

ļoti labi ka neatgriezīsies no šīm izsmiekla valstīm,vajadzētu manuprāt viņiem visiem anulēt latvijas pilsonības,lai viņi nevarētu piedalīties vēlēšanās,jo muļķi var nobalsot tikai par muļķu partijām,tādām kā manuprāt kpv.lv

al
Aigars Liepiņš 2019. gada 15. novembris

Ko tad - labāk lai savelkās vēl raibāka publika no 3. valstīm?! 50 gados nevarējām asimilēt okupantu atliekas ar kuriem cieši kopīga vēsture un pat valoda (indoeiropiešu grupa...). Tā ir vnk. katastrofa kuru sagādājuši pašu tūdaliņu politiķi. Kāds no viņiem tiks tiesāts par Satversmes pārkāpumu pret pamatnāciju? Ja Likums ļauj balsot (iegūt pilsonību) pēc 5 nodzīvoti gadi, tad arī tiem kuri 5 gadi ir projām, vēlēšanu tiesības atņemamas!..

av
Andris Vītols 2019. gada 16. novembris

-''muļķi var nobalsot tikai par muļķu partijām''- rakstīja A.Lapins. Tās ''MUĻĶU partijas'' izveido izglītoti neģēļi. Sarakstos saliek arī ''klaunus'',kuri vēlētāju daļai patīk. Tie, kuri balso par šādām partijām, nebūtu jāapsaukā par muļķiem, jo viņi varbūt ir labi speciālisti savā profesijā, bet nav ar pietiekamām zināšanām ekonomikā, tāpēc notic nereāliem solījumiem.... Tie, kuri balso par šādām partijām dzīvo arī Latvijā. Tāda ir tā demokrātija- vienīgo balsi nevienam nevar atņemt ar varu, bet ar viltu var (melīgām reklāmām...solījumiem).

Avatar
Zanis Cirss 2019. gada 17. novembris

"no izsmiekla valstīm"... Latvija vairāk izskatās pēc tādas.... "dzīvodami barakās".... Nu ja divstāvu māja ar 2-3 guļamistabām un vairākām citam istabām ir uzskatāma par baraku.... Liela daļa no viņiem šeit nerunāja latviski..... un tai daļai pie kājas kas notiek Latvija un vēlēšanas viņi nepiedalās... No pilsonības atteiksies paši ka tikai saņems vietējo...