Kāpēc latvieši skatās kanālus krievu valodā? Komentāri (1-10)
Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 16. novembris

Tāpēc, ka latviešu kanālos nav, ko redzēt. Vai tiešām nav, kam pie tā piestrādāt?

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

kapec nav ko redzet? Ir ko redzet, tikai liela dala skatas un klausas ''govorit i pokazivajet Moskva'' ka tas bijis pierasts okupacijs laika, un tas tagad turpinas....Bez tam-bez krievijas kanaliem jau citu kanalu te nav....Ja butu ar tulkojumu-varbut skatitos ar citus. Tomer pamatprobela ir latviesu rusifikacija, okupacijs laika, ko mes latviijci saucam par ''naša internacionalnaja pomosc'''....

Avatar
Erika Rika 2020. gada 16. novembris

Latviešu kanālā tiešām nav ko redzēt ! Vieglāk ir sūdzēties ka kanālus neskatās , grūtāk ir padomāt - kāpēc un ko var izdarīt lai šos kanālus skatītos.

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

Pilnigas muļkibas: Ko var skatities Krievijas kanalos? letos jevreju šovus, kadi tie bija pirms 30 gadiem, tadi ir tagad...Tur gan nekas jauns nav. Varbut kada filma-tas ar vis ko tur var skatities...

Avatar
Edgars Davidčuks 2020. gada 16. novembris

Gluži tā, ka pavisam nav, ko skatīties, tomēr nav. Cita lieta, ka daudziem neinteresē tematiskie raidījumi, nesaista dokumentālās filmas/raidījumi- domāt un saprast nav viegli, tagad vairāk tiecas pēc izklaides, šova, cilvēki grib aizmirsties no savām sadzīves grūtībām, nevis iedziļināties un tāpēc meklē vieglāko ceļu- "maizi un izklaides", ko krievijas kanāli piedāvā(pieredze tomēr uzkrāta gana veiksmīgi)- sākot ar seriāliem un pompoziem šoviem, beidzot ar pseidozinātniskiem, pseidoinformatīviem raidījumiem par krievijas "plašo dvēseli" un "anglosakšu nelietībām un ķirzakcilvēkiem". Tāds intelektuālais un dvēseliskais"Fast food".

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 16. novembris

Tieši otrādi. Visādas vācu un angļu ziepenes jau tur rāda, no kurām vēmiens nāk. Analītisku raidījumu nav vispār. Arī izzinošo. Un vienkārši pozitīvu raidījumu, kā cilvēki dzīvo un strādā - nav.

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

Nu-ja: Tas laikam tiesa: Liela dala LV ilgojas pec okupacijs laikiem, kad viss TV bija pozitivs, tikai dzive bija pavisam citadi...

Avatar
Edgars Davidčuks 2020. gada 16. novembris

Nevajag muldēt, Juri. Pirmkārt- neviens nespiež skatīties tās ārzemju ziepenes. Otrkārt, ir gan!- LTV nereti gadās labi raidījumi, kuri ir gan izzinoši, kan par to, kā "cilvēki dzīvo un strādā" un vēl arī kā ceļo, ko redz un kas ir apkārt pasaulē- paskatieties kaut vai LTV.lv sadaļu "Dokumentālie" un "Kultūra", citur tādu nav. Jeb varbūt jums ir kaut kāds cits LTV, nevis tas, kas mums te Latvijā?))

el
Ervīns Lukstins 2020. gada 16. novembris

Grūti spriest par izvēles veicēju kompetenci, bet reizēm liekas, ka tos stulbos amerikāņu seriālus vai "kosmo šausmenes" met pakaļ un par velti. Neesmu seriālu cienītājs, bet reizēm patīk mūsējie - "Viņas melo labāk", "Nemīlētie" u.c., bet tos tagad salikuši vienā laikā. Paralēli jaucās arī ziņu bloki un "Degpunktā". Savukārt runājot par Krievijas TV, tad labāk skatos kādu "krievu filmu" nevis stulbos un saldkaislos "amerikosus".

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

Par gaumi nestridas: Es USA filmas daudz tur neesmu skatijies-es tas gan parasti ar neskatos, tapat ka neskatos Krievijas kanalus.

bm
Biruta Miezere 2020. gada 16. novembris

musu mentalitāte drizak lidzīga krievu dvēselei,Nav iespejams skatities tos stulbos amerikāņu šovus,samakslotās filmas,vardarbības demonstrējumus.nav jau jāskatās melīgie krievijas ziņu un propogandas raidijumi.

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

To Biruta: Gods un slava! Tad jau musu internacionala audzinasana nes auglus; Jus-istena internacionaliste. Kad visa pasaule tiks internacionalizeta-tad visi skatisies tikai Kremlis TV.

la
Laimonis Andins 2020. gada 16. novembris

parsvara skatos Krievijas TV kanalus.Musu kanali ir ar stulbu tematiku,nodrazti,neinteresanti.Snega ir visos gan musu gan Krievijas kanalos.Tikai tur ir logiskakas, un atraktivakas temas.Ka te ta tur neparada patiesos notikumus.Viss tiek pastarpinats cenzurai.

Avatar
Olga Trumpika 2020. gada 16. novembris

Ja ir labs raidījums vai dokumentāla filma, vai laba mākslas filma, protams, ka skatos Latvijas kanālus, bet nevar noliegt to, ka krievu raidījumi ir arī labi, kurus es skatos. Te nav nekāda sakara ar politiku. NTV ir ļoti labi raidījumi, kuros testē pārtikas produktus, cilvēki uzzina patiesību par produktu sastāvu, izgatavošanu, u.t.t. Kāpēc Latvijā tāda raidījuma nav? Ir tikai apnikušās reklāmas. Skatos raidījumu "Dzīvot veselīgi", Latvijā par veselību runā tikai privātās kompānijas, kuras sevi reklamē un kuras var apmeklēt tikai cilvēki ar lieliem ienākumiem. Tērēt laiku, lai skatītos tos stulbos šovus, kuros uzjautrinās tikai paši veidotāji?

av
Andris Vītols 2020. gada 17. novembris

Par ''mazu naudiņu'' nevar LTV vairāk saražot labu raidījumu, filmu... Secīgi skatīsimies citus kanālus, bet pamatā krievu valodā (tātad Krievijas), jo 1) tv skatītāju vairākums zin šo valodu; 2) kabeļtelevīzijas ... pamata pakās saliek Krievijas TV kanālus; 3) nenodrošina ES valstu programmu tulkojumu; 4) vecākajai paaudzei tie amerikāņu ''jociņi'' nesķiet smieklīgi... utt.5) raidījumi par medicīnu... būvniecību kvalitatīvāki; 6) Solovjovs u.c. pārspēj ... Gebelsu ...

Avatar
Sanita Tošena 2020. gada 17. novembris

Sen neskatos Latvijas TV, vien tikai dažus kvalitatīvus raidījumus un šovus. Jādomā par programmas piedāvājumu. Es izvēlos krievu TNT

mk
Marta Kalniņa 2020. gada 17. novembris

Arī es skatos Krievijas kanālus, jo tajos gandrīz nav stīvu joku, kurus kauns klausīties ir daudz izklaidējošu lietu, informatīvi raidījumi par ceļošanu, šovi, kuros rāda parastus cilvēkus, nevis kaut kādas pašpasludinātas zvaigznes. Mani patiešām neinteresē kā gatavo un ceļo milionāri vai kaut kādas sejas, kas redzamas TV vai presē. Latvieši, ar retiem izņēmumiem, diemžēl ir ļoti atšķirīgi no krievu tautības dzirkstošajām personībām, kuras prot vadīt un radīt šovus. Pēc ikdienas, kas ne vienmēr ir saulaina negribās ieslēgt koka kluču šovu, gribās izklaidi, vai kaut ko asu, kas notiek citur, lai saprastu cik Latvijā labi dzīvot.

av
Andris Vītols 2020. gada 17. novembris

Pamatā Jums piekrītu, bet nenoniecināsim sevi. Kad bija resursi, tad saražojām labas filmas. Piekrītu Jums, ka -'' gribās izklaidi, vai kaut ko asu, kas notiek citur, lai saprastu cik Latvijā labi dzīvot.''- Viņu vienkārši ir 100 reizes vairāk un no miljona viņi atlasa vienu ''parasto cilvēku'', vienu labu dziedātāju utt. plus Busuli un Paulu, jo var vairāk maksāt...

ji
Jānis Ivanovskis 2020. gada 17. novembris

Tie kam ar svešvalodām pagrūti nākas iztikt ar "dzimto krievu". Es skatos ne tikai Latviešu 1 un 2 Rīgu bet arī visus pārējos kurus gatavo latvieši manā dzimtajā - latviešu valodā Bet par pārējo informāciju ārpus Latvijas biežāk skatāmies kanālus franču un vācu valodā, kuras mūsu ģimenē pārvaldam. Netiek smādēti arī angļu valodas CNN BBC utml, arī no Ķīnas tautas republikas - tie kas angliski. Tas viss samērā labi ienāk caur bijušā VIASAT antēnu kas labi darbojas uz mājas jumta. Bet kas saka ka Krievijas "Dožģ" nedrīkstētu vai kādu Ukrainas TV attiecībā uz objektīvo info. Filmas tagad var pietiekami dabūt internetā, ja nepietiek ar jau minēto. Arī no labām Krievijas filmām, bez impērisma