Diskusijas RigaTV24 Pilna Bilde 2020. gada 16. novembris
Kāpēc latvieši skatās kanālus krievu valodā?

Kāpēc latvieši skatās kanālus krievu valodā?

Stāsta Dace Melbārde, bijusī kultūras ministre, Eiropas Parlamenta deputāte.
Ieteikt 22
Pievienot komentāru
el
Ervīns Lukstins 2020. gada 16. novembris

Grūti spriest par izvēles veicēju kompetenci, bet reizēm liekas, ka tos stulbos amerikāņu seriālus vai "kosmo šausmenes" met pakaļ un par velti. Neesmu seriālu cienītājs, bet reizēm patīk mūsējie - "Viņas melo labāk", "Nemīlētie" u.c., bet tos tagad salikuši vienā laikā. Paralēli jaucās arī ziņu bloki un "Degpunktā". Savukārt runājot par Krievijas TV, tad labāk skatos kādu "krievu filmu" nevis stulbos un saldkaislos "amerikosus".

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

Par gaumi nestridas: Es USA filmas daudz tur neesmu skatijies-es tas gan parasti ar neskatos, tapat ka neskatos Krievijas kanalus.

Avatar
Erika Rika 2020. gada 16. novembris

Latviešu kanālā tiešām nav ko redzēt ! Vieglāk ir sūdzēties ka kanālus neskatās , grūtāk ir padomāt - kāpēc un ko var izdarīt lai šos kanālus skatītos.

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

Pilnigas muļkibas: Ko var skatities Krievijas kanalos? letos jevreju šovus, kadi tie bija pirms 30 gadiem, tadi ir tagad...Tur gan nekas jauns nav. Varbut kada filma-tas ar vis ko tur var skatities...

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 16. novembris

Tāpēc, ka latviešu kanālos nav, ko redzēt. Vai tiešām nav, kam pie tā piestrādāt?

ab
Anatolijs Bogdanovs 2020. gada 16. novembris

kapec nav ko redzet? Ir ko redzet, tikai liela dala skatas un klausas ''govorit i pokazivajet Moskva'' ka tas bijis pierasts okupacijs laika, un tas tagad turpinas....Bez tam-bez krievijas kanaliem jau citu kanalu te nav....Ja butu ar tulkojumu-varbut skatitos ar citus. Tomer pamatprobela ir latviesu rusifikacija, okupacijs laika, ko mes latviijci saucam par ''naša internacionalnaja pomosc'''....