Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 17. novembris
Klementjevs: Pūce ir liela personība. Kļuva pārāk stiprs un viņu novāca, lai vairāk nerealizētos

Klementjevs: Pūce ir liela personība. Kļuva pārāk stiprs un viņu novāca, lai vairāk nerealizētos

Ar viedokli dalās 13. Saeimas deputāts Andrejs Klementjevs (Saskaņa).
Ieteikt 7

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Broņislava Dzene 2020. gada 19. novembris

Es nesaprotu tos, kas meklē attaisnojumu viņa rīcībai, nu vienīgi tāpēc, ka paši dara vēl lielākas lietas. Ja cilvēks no mazotnes nav iepazīstināts ar Dieva baušļiem, kur ir rakstīts - tev nebūs zagt - un viesiem pārējiem deviņiem, tad nekādi likumi un ētikas neko nelīdzēs. Kas zog mazas lietas, tas zags arī lielas, jo apetīte aug ēdot. Ja viņš savos brieduma gados nav sācis uzrunāt savu sirdsapziņu ( kura ir snaudošā stāvokli) tad tas nenotiks nekad, Jo nezog nabadzības dēļ, bet alkatības vadīts. Saņemt tūkstošus algā un vēl visādas kompensācijas un prēmijas turklāt - nekādā gadījumā nav spiests vēl piezagt klāt. Tikai ar netīru slotu no visiem posteņiem un siltām vietiņām tādus putnus un citus zvērus.

Avatar
Broņislava Dzene 2020. gada 19. novembris

Tauta viņu ievēlot deva viņam un jums tiem 99iem savu svētību, bet jūs tūlīt pat steidzat šo tautu apzagt, jo algas un citus labumus tomēr saņemat no vientiesīgo vēlētāju kabatām. Vai var vēl zemāk cilvēks krist??? Pūce - gudrības simbols, bet gudrība nav visatļautība, atceries to!!!!!

ks
kaspars sipols 2020. gada 17. novembris

Visi mēs kļūdāmies.. neiet runa par caurlaidēm... :)) Nu protams, kas tad "Haizivīm" šis par pārkāpumu, kad citronus groza. Nekas, pēc manām, kazaraga domām, pietiekoši smakojoša kļūda. Galvās jums, "haizivēni" ir sakāpis, vot kas par štelli.

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 17. novembris

Konkrēta haizivs par šo joku samaksāja. Tā, kurai visvairāk uzkāpa uz varžacīm ar novadu reformu. Bet vilciens ir aizgājis. Un haizivis drīz būs tikai zupā.

kk
Krumins 2020. gada 17. novembris

Lai šīs personības algu nopelna brīvā tirgū. Tur arī spēku varēs parādīt....

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 19. novembris

Lai haizivis ātrāk nokļūst cietumā! Tad tikai varēs veidoties tiesiska vide Latvijā. Par miljonu jau vienmēr var nopirkt kādu bārdainu kāmi nepatiesu liecību došanai.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: