Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 22. janvāris
22.01.2020 Preses klubs 3. daļa

22.01.2020 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Jānis Jenzis, Evita Zālīte-Grosa un Bruno Birmanis
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2020. gada 22. janvāris

Jānim Jenzim ir pat pienākums aizstāvēt savas nozares intereses, tajā skaitā mazāku PVN likmi savai nozarei. Farmācijas nozare arī stāsta, ka cenas augstas nodoļu dēļ. Atņemiet tos nodokļu %, tad vienalga zāles paliek Latvijā dārgākas nekā Igaunijā..... Un tas ''Suši'' restorāna ''investors'', kuru rādīja LTV-1, kurš maksāja aploksnēs - vai viņš samazinās cenas, maksās lielākas algas. Ja neliks maksāt - nemaksās. Cenas un algas lielākā mērā nosaka konkurence, stipri mazākā mērā PVN likme. Biznesa vidi grauj negodīga konkurence (nodokļu nemaksātāji), nevis vienāda nodokļu likme nozarē. Norādītās PVN likmes samazināt nevajag. A.Vītols

gg
gints gints 2020. gada 22. janvāris

Kas notiek ar tiem jaunajiem deputātiem,īpaši no jkp un attīstībai/par? Nu nevar viņi iztikt bez nepārtrauktas iejaukšanās,cita pārtraukšanas,piebildēm un līšanu cita viedoklī.tas ir stulbums,intelekta neesamība,neaudzinātība vai vnk augstprātība?Tā zālīte vnk nav skatāma,kad viņai uzdod konkrētu jautājumu, tad atbilde pilnīga nulle.

av
Andris Vītols 2020. gada 22. janvāris

Tā E.Zālīte ja nezin, tad tā arī pasaka -nezinu. Tie, kuri zin maz, tie visus māca, kritizē, jo paši domā, ka lieli gudrīši. Te bija viesos V.Šķerbatihs, tas svarcēlājs, kurš par deputātu bija no ZZS ievēlēts. Joprojām V.Šķerbatihs nesaprot, kādi ir deputātu pienākumi, kādas tiesības deputātiem darbā ar likumiem.... Mazliet gudrāki ir kļuvuši vēlētāji, jo sākuši saprast, ka darbs ar likumiem nav jāuztic šādam darbam nepiemērotiem pilsoņiem. E.Zālīte mācās, pieklājīgi debatēja, manuprāt.