20.05.2022 Preses klubs 3. daļa

20.05.2022 Preses klubs 3. daļa

Viesi:

Ilze Indriksone,
13.Saeimas deputāte (NA), EM parlamentārā sekretāre, ekonomikas ministra amata kandidāte

Māris Gailis,
uzņēmējs, ministru prezidents (1994-1995)

Vinets Veldre,
veterinārārsts, datu analītiķis, bijušais veselības ministrs (2007) un aizsardzības ministrs (2007-2009)
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
dv
Diāna Vēvere 21. maijs

Par patriotiem un nepatriotiem! Nožēlojami, bet tendence manā Valstī virzās uz totālu nacionālismu, kurš jebkurā brīdī var pāraugt nacismā. Kas attiecas uz Ukrainas Azov- ASV Kongress 2014. to gadā iekļāva ekstrēmistisko organizāciju sarakstā. Cik no daudz kā saprotams, LV virzās uz totalitāru valsti! Diemžēl, vadošie it kā danco pēc ASV stabulēm. Mēs esam ES- tajā savienībā, ar visām domstarpībām gribētos arī palikt! Par ASV divkosību pēc 2. pasaules kara- neatzina Latviju kā PSRS sastāvdaļu, kad paši bija zaļo lukturi ieslēguši! Jebkurā gadījumā teciens << neklausies manos vārdos, skaties uz maniem darbiem>> joprojām spēkā. Lai visiem veselība, izturība un īsts patriotisms par LV!

dv
Diāna Vēvere 21. maijs

Kaut kā, prihvatizācijas laikā esošajiem cienījamiem kungiem nepietika ne gribas, ne laika, lai nokārtotu visas šīs lietas, par kurām šobrīd runā! Bet- pirms vairāk kā 20 gadiem TAS BIJA iespējams!!! Gluži kā ar ielaistu slimību tagad cīnās. Kā Veldrem un Gailim ar pašcieņu? Apmēram tā, kā Solovjovam vai vēl tur kādiem no RU TV smadzeņu skalotājiem? Priekšvēlēšanu laika tendence- kurš nojauks pieminekli! Krievi vairs nenāk? :D

dv
Diāna Vēvere 21. maijs

Par Baidena tā saucamo lendlīzi- vai nu viesi nezināja, vai nu nepastāstīja, ka lendlīze, labi ja sāks darboties ne agrāk kā pēc 2 mēnešiem, ka Baidens izdomājis veidot institūciju, kura koordinēs šo lendlīzi ( līdzīgi kā Pavļuts cīņā ar pandēmiju). Šim lendlīzes likumprojektam Baidens piesistījis vēl 2 dokumentus: par Covid- 19 un likumprojektu Nr. 42. Kurš vēlas, informāciju, lai sameklē pats. Pārsvarā TV mūs informē tikai par virsrakstiem. Īstenībā, situācija ir daudz divdomīgāka un krietni neskaidrāka.