Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2018. gada 11. septembris
11.09.2018 Preses klubs 2. daļa

11.09.2018 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Nauris Puntulis, Ingrīda Circene un Viktors Runtulis.
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Zoja Zosite 2018. gada 12. septembris

Visi aizbraukusie nav jaabaazj vienaa maisaa,Jaa, ir taadi, kuri aizbrauca ar ruugtumu sirdii pret valsti...tacu, ir arii taadi, kuri aizbrauca veel pirms kriizes (iemesli katram dazaadi, bet aizkaveejaas ilgaak par pusgadu), tacu, kad domaaja atgriezties, nebija vairs - kur....jo, tad jau visi beega no valsts laukaa(ko dara joprojaam).Taada ir realitaate, Zarina kungs!Un,jo vecaaks paliec-jo vairaak gribaas atgriezties!Tacu, kaa iesaakt no nulles, ja gadi jau 40, un paari?

Avatar
Raimonds Meikša 2018. gada 12. septembris

Algoritmu rombini ar bultiņām visā sava krāšņumā pašā sākumā. Tas, ka receptei nebija saiknes ar zāļu reģistru bija vienā 2 minūšu sižetā valsts tv un atkārtots TV24 diskusijā. Visi dati par kļūdām un neizdarībām nezinātājam būtu jāsagrābsta no medijiem un jāliek kopā. Interneta komentos hispteri drukā par atpalikušajiem dakteriem, kas nejēdz strādāt ar programmām. Attieksme un algoritmu kļūdas un viss.

Avatar
Raimonds Meikša 2018. gada 12. septembris

Vajadzēja pavisam citādi - vajadzēja sākt skaitīt - cik ir ārstu - 1000, 2000. Cik ir recepšu dienā. Cik katram pacientu 1000 - 2000. kas ir pārējie papīri - izraksti, darba nespējas lapas un tā tālāk.Vai tas ārsts kā ierēdnis sēž un drukā, jebšu viņu laiku pa laikam rausta visādi citi pienākumi - no tā - visas tās gatavās formas, atkārtotās ielogošanas, intuitivās gatavas izvēlnes un gan jau vēl kādi man nezināmi principi, kas jāprecizē. Medikamenti - kas ir ķīmiska viela, kas analogi, kas firmu mosaukumi, kas kompensācijas zāles, ka mainās, ja kaut ko sāk apmaksāt valsts par 50-70-100%. izmaiņas pieejas utt. Tos analogus apmaksā, šitos ne, te apmaksā lētākos, te visus utt. Zāļu registrs - kas tas tāds, kā ar to saslēgties, kā meklēt zāles, analogus, ķīmisksos nosaukumus, devas utt.