Diskusijas RigaTV24 Runā ministrs 2018. gada 9. septembris
09.09.2018 Runā ministrs 2. daļa

09.09.2018 Runā ministrs 2. daļa

Viesos: Raimonds Nipers, Līga Leitāne, Aivars Veiss, Ļubova Švecova, Jānis Vucāns, Juris Pūce, Krišjānis Feldmans, Jānis Reirs
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
ll
Lucky Luck 2018. gada 14. septembris

Es vēl nepieminu soc. aizsārgātos, kuriem ieņēmumi aug lēnāk par inflācijas līmeni, taču NĪN aug ātrāk. Cik ilgi gaidīsim, kad "vientuļai māmiņai" tiks atņemts īpašums dēļ parāda par NĪN? Vai kāds no deputātu kandidātiem ir paskatījies nodokļu sloga sadalījumu no sociālā taisnīguma puses? Kas ir Latvijas nākotne? Kas ir tie, kas dzīvos šajā Valstī? Ir pienācis laiks izteikt skaidrus mērķus. 1,1% iedzīvotāji gada laikā pamet šo Valsti. Ko vēl vajag.?

ll
Lucky Luck 2018. gada 14. septembris

Ir jāizbeidz pašvaldību autonomija attiecībā uz nodokļu iekasēšanu. Pašvaldības ir jādotē no valsts pamatbudžeta. Latvija virzās uz to, ka Rīga pēc 10 gadiem būs valsts valstī. Jau tagad galvaspilsētas budžets ir virs viena miljarda! Uz ko mēs ejam? Kas ir mūsu valsts mērķis? -Rīga?, Indiešu studenti?, Tukši lauki?, 60 000 Liepājnieki Anglijā ???

ll
Lucky Luck 2018. gada 14. septembris

Lielāks sociālo labumu gorzs neveicina nodarbinātību. Tieši pretēji, šobrīd ir tūkstošiem cilvēki Latvijā, kuri izvēlas saglabāt maznodorišinatā statusu, lai tikai nebūtu jāstrādā. OECD jau dažus gadus atpakaļ norādīja uz mūsu valsts dāsnajiem pabalatiem un atvieglojumiem. Es, kā uzņēmējs, varu teikt - šī valsts tiek gremdēta ar valsts un pašvaldību pabalstu sistēmu, šobrīd bezdarbinieks tiek motivēts saņemt labumus tā vietā lai ietu uz darbu. Tajā pat laikā valdība liek šķēršļus imigrācijas politikai, kur ir loģika? Vai tuvākajos divos-trīs gados sagaidām ekonomisko stagnāciju un tai sekojošo krīzi? Kura pamatā būs būvniecības sektors un inflācija? Un Jums vēl rodas jautājumi - kāpēc par Jums nebalso?