Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 25. janvāris
25.01.2019 Preses klubs 3. daļa

25.01.2019 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Juris Cālītis, Linda Ozola un Arnis Blodons
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Aiva Vana 2019. gada 26. janvāris

Vispār A.Blodons ar līdzšinējo darbošanos, uzskatiem ir pierādījis, ka padomju laikos iepotētais gars, uzskati vēla ar vien dzīvi!!! Žēl, bet man šķiet, ka šie likumīgie padomju laiku funkcionāri ar vien drošāk sāk uznākt uz skatuves ar pārliecību par savu kādreizējo rīcību, kurai var atrast attaisnojumu, ja mēs zinām, ka no 25000..tūkst čekas kartiņu ir atklātas tikai 4000.., bet kā tajās pašās kartiņās rakstīts, īpaši aktīvie vispār tika izņēmti no kartotekas un ziņas savlaicīgi nodotas Maskavai, glabāšanā!

Avatar
алик Стаканович 2019. gada 26. janvāris

Vēl viens nozombētais, kurš pretendē uz vienīgo, pareizo viedokli. Visiem nosauktajiem raidījuma vadītājiem kā profesionāļiem, manuprāt, nav nekādas vainas. Aiva Vana pats ir bijis komjaunietis, ja vecums atbilst, protams. Komjaunatnē tajos laikos reti kurš centīgs, apzinīgs skolēns nebija iesaistīts...

Avatar
Aiva Vana 2019. gada 26. janvāris

Pie tam šī paša tiešā ētera raidījuma laikā, līdzīgi Saskaņas vai Krievu savienības aktīvistu stilam zobgalīgi, ar smīniņu apgalvo, kas līdzinās troļļošanai, ka :JKP gatavotais likuma projekts “liegs veselai, manas paaudzes cilvēkiem ieņemt vadošus amatus Valsts pārvaldē”.., kas neatbilst patiesībai, un tālāk A.Blodons uz L.Ozolas iebildumu vēl smīkņājot iebilst “..nu kā ne...”.

Avatar
Aiva Vana 2019. gada 26. janvāris

Protams tas ir mans subjektīvs viedoklis, ne man kādu kaunināt, bet vai Jums tas šķiet NORMĀLI, ka “NIK” vadīs cilvēks, kurš tiešajā ēterā, neslēpjot, nekautrējoties, nenožēlojot, izceļ to, ka viņš ir bijis Vissavienības Ļeņina Komunistiskās Jaunatnes Savienības (VĻKJS) centrālās komitejas sekretārs.