23.02.2021 Dienas personība ar Veltu Puriņu

23.02.2021 Dienas personība ar Veltu Puriņu

Viesos: iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2021. gada 23. februāris

Sandis Ģirģens (PCL) uzstāja, ka jāļauj strādāt visai nozarei.... (no frizieriem... līdz tetovētājiem). Anglijā, Vācijā mazāks inficēšanās līmenis, bet tur vēl neplāno atcelt ierobežojumus. Valdības sēdē S.Ģirģens ... aicināja epidemiologus pateikt, kā var droši sniegt pakalpojumus (skaistumkopšanas nozarē). Ja viņi to nespēj, tad pēc S.Ģirģena domām, epidemiologi ir jānomaina (''Diena'' 19.02.21.). Mums katru nedēļu ... divas ''ZOLITŪDES'', ap 100 mirušo..., bet šim demagogam, populistam CILVĒKU DZĪVĪBAS NAV VĒRTĪBA.

av
Andris Vītols 2021. gada 23. februāris

Šo Ģirģenveidīgo populistu dēļ esam, kur esam. Tieši viņi savās nozarēs, kuras saistītas ar ierobežojumu noteikumu izstrādi un ierobežojumu izpildes kontroli AR SAVIEM PIENĀKUMIEM NETIEK GALĀ. Vienlaicīgi šie populisti vaino citus, jo ''ierobežojumi nestrādājot'' (autobusos, trolejbusos ir kameras, bet policija negrib redzēt, ka pat lupatu maskas daudzi nelieto ). Šo neģēļu, populistu dēļ valdība spiesta riskēt ar senioru dzīvībām..., piekāpjoties KPV=PCL spiedienam, atcelt ierobežojumus, kurus citās valstīs neatceļ.

av
Andris Vītols 2021. gada 23. februāris

Savulaik PSRS vadība slēpa no tautas Černobiļas AES avārijas sekas. No avārijas seku likvidatoriem tika slēpti dati par cilvēku saņemto radiāciju. Tas Ģirģens man atgādina PSRS POĻITRUKU, KURAM NAV SVARĪGA KATRA CILVĒKA DZĪVĪBA.... viņam ''PARTIJAS LĪNIJA SVARĪGĀKA'', nākošās vēlēšanas svarīgākas (tāpēc Ģirģena prāt – EPIDEMIOLOGI ir JĀNOMAINA, lai netraucē viņa partijas aktivitātes ''Diena'' 19.02.21.). Laiki mainās – ne cilvēki.

av
Andris Vītols 2021. gada 23. februāris

Latvijā skaistumkopšanas nozare šantažē valdību (''Diena''16.02.21.). Apstrīd ierobežojumu nepieciešamību, luksofora princips nederot.... Kāpēc viņiem neļaujot strādāt, bet zobārstiem atļaujot, ja pie ārsta esot lielāki inficēšanās riski. Saprot taču, ka matus, nagus var pats apgriezt, bet ne zobu izraut... Ja neļaujot visai nozarei strādāt, tad nestrādāšot neviens.... , lai maksājot 1200 eiro mēnesī dīkstāves pabalstus. Pavāri... pārdevēji utt. tādus 1200 eiro pabalstus nesaņem, bet kaut kādiem TETOVĒTĀJIEM MUMS JĀMAKSĀJOT. ...

av
Andris Vītols 2021. gada 23. februāris

Var jau savas intereses aizstāvēt, bet Sabīne Ulberte, Renāte Reinsone nodarbojas ar demagoģiju, apšauba infektologu, virusologu kompetenci, pielīdzina tetovētājus... ārstiem un vēl piedraud ar nelegālu pakalpojumu sniegšanu (tas, kā rādīja LTV1 arī notiek, bet Ģirgena vadītā nozare negrib pārkāpumus redzēt).

av
Andris Vītols 2021. gada 24. februāris

Aizliegto preču saraksti neesot devuši rezultātus, bet Ģirģena (KPV=PCL) PARTIJAS VADĪTĀ MINISTRIJA TOS SARAKSTUS VEIDOJA, tagad citi vainīgi. Paši (KPV=PCL) izčakarēja tos lauku veikalus... un cilvēkus – J.Vitenberga vadībā. Ļaunuma sakne nav veikali, viesnīcas, restorāni, klubi, sporta zāles, kosmētikas ... saloni, teātri, skolas ..... arī autobusi, trolejbusi nav ''ļaunuma sakne''.... Tas Covid-19 ir tā ''ļaunuma sakne'', kurš izplatās VISĀS NORĀDĪTAJĀS VIETĀS.... Jo vairāk ''drošo'' veikalu vaļā, jo vairāk braucēju ... autobusos... un lielāka vīrusa izplatība... Pašu (KPV=PCL) ministrija Ģirģena vadībā neko nedara, lai tajos autobusos ... pareizi lietotu maskas, bet tikai veicina pasažieru skaita pieaugumu, aicinot visus ierobežojumus atcelt.